Entertainment

ଆଶୁତୋଷ ଗୋୱାରିକରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପାନିପତର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ !

ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଯୋଡି ପ୍ରଥମଥର ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦର୍ଶକ

ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଯୋଡି ପ୍ରଥମଥର ଆଶୁତୋଷ ଗୋୱାରିକରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପାନିପତରେ ନଜର ଆସିବେ । ଆଶୁତୋଷ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନିତିନ ଦେସାଇଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପାନିପତର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ମୁଖ୍ୟ କଥା ହେଲା କି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପୂର୍ବରୁ ଗାଇମାତା ପୂଜାର ଏକ ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ରିଲିଜ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଆଶୁତୋଷଙ୍କର ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାନୀପତ ତୃତୀୟ ଯୁଦ୍ଧ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଫିଲ୍ମରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ,ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଏବଂ କୀର୍ତ୍ତି ସାନନ ଭଳି କଳାକାର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମ ୨୦୧୯ ଡିସେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ କରାଯିବ । ଆଶୁତୋଷ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମହେଞ୍ଜୋଦାରୋ ଏବଂ ଲଗାନ ଭଳି ପିରିୟଡ ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମ କରିସାରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଲଗାନ ଫିଲ୍ମ ସୁପରହିଟ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଏବେ ଆଶୁତୋଷ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ପୁଣିଥରେ ପିରିୟଡ ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମ ପାନିପତ ଆଣୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ସିନେମାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଏକ ସାଙ୍ଗରେ ନଜର ଆସିବେ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ  । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଫିଲ୍ମରେ ଅର୍ଜୁନ ଏକ ମରାଠା ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ । ଅନ୍ୟପଟେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କର ରୋଲ ମଧ୍ୟ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ । ପାନିପତର ତୃତୀୟ ଯୁଦ୍ଧ ୧୭୬୧ ଜାନୁଆରୀ ୧୪ରେ ହୋଇଥିଲା । ଅଫଗାନ ଆକ୍ରମଣକାରୀ ଅହମ୍ମଦଶାହା ଅବ୍ଦାଲୀ ଏବଂ ମୌଗଲ ବାଦଶାହା ଶାହଆଲମ ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂରକ୍ଷକ ଏବଂ ସହାୟକ ମରାଠଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲଢାଯାଇଥିଲା । ପାନିପତର ତୃତୀୟ ଯୁଦ୍ଧ ୧୮ ଶତାବ୍ଦୀ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଯୁଦ୍ଧ ଥିଲା। ଯୁଦ୍ଧରେ ପାଖାପାଖି ୪୦ ହଜାର ମରାଠୀ ସୌନ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି

Related posts

Odia Girl Padmalaya Nanda Won 3 Titles At The Little Miss Universe 2017 Contest

ENO Beuro

ଫିଟ୍‌ ଓ ସୁନ୍ଦର ରହିବା ପାଇଁ ଶ୍ରୀଦେବୀ କରିଥିଲେ ୨୯ ଥର ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍‌ ସର୍ଜରୀ

ENO Beuro

ଓଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟିକା ପ୍ରିୟା : ‘ଡ୍ରିମ୍‌ଗାର୍ଲ’ ପରେ ଏହି ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ସହ ଏକାଧିକ ସିନେମାରେ କାମ କରିଛନ୍ତି

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More