ସଡକ ସିନେମାର ସୀକ୍ୱେଲରେ ନଜର ଆସିବେ ସଂଜୟ ଦତ

୨୭ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ‘ସଡକ ୨’ରେ ସଂଜୟ ଦତ

୨୭ ବର୍ଷ ପରେ ସଂଜୟ ଦତ ଓ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଆଉ ଥରେ ପୁଣି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ । କାରଣ ବଲିଉଡର ବିଶିଷ୍ଟ ଡାଇରେକ୍ଟର ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ୧୯୯୧ ରେ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ସଡକର ସୀକ୍ୱେଲ ତିଆରି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମିର ବାକି କଳାକାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କୁହାଯାଇନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ସଡକ ୨’ସେଟର କିଛି ଫୋଟ ସାମନାକୁ ଆସିଛି ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ଏକ ଇଂଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଛନ୍ତି କି ‘ସଡକ ୨ର ସବୁ ଫ୍ରେମରେ ସଂଜୟ ଦତ ରହିବେ । ଏଥିରେ ପୂଜାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଟିକେ ଅଲଗା ରହିଛି । ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ‘ସଡକ ୨’ର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟି୍ଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରଡକସନରେ ସାମିଲ ହେବ ।  ଏହି ସିନେମାଟି ଏହି ବର୍ଷ ଅଗଷ୍ଟ ୩୧ ରିଲିଜ ହୋଇପାରେ ।

ଏହି ଫଟୋଟି ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଝିଅ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ନିଜ ଇଷ୍ଟ୍ରାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।ପୂଜା ଫୋଟରେ କ୍ୟାପସନ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ‘ ସଂଜୟଙ୍କୁ ମହେଶ ପଚାରୁଛନ୍ତି ଶିବ ପ୍ରକୃତରେ କ’ଣ ଅଟନ୍ତି’ ଶିବ ଶାନ୍ତରେ ଜ୍ଞାନର ପ୍ରକାଶକ, ରକ୍ଷକ, ଶିକ୍ଷକ ଅଟନ୍ତି ।

ଆମକୁ କେବଳ ସେତବେଳେ ଆରାମ ମିଳିବ ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସେ ସବୁ ଜିନିଷ ତ୍ୟାଗ କରିବା ଯାହା ଆମର ସବୁଠୁ ପ୍ର୍ରିୟ ଏବଂ ସେହି ରୁଦ୍ରରେ ଶରଣ ମାଗିବା, ସେହି ଶକ୍ତି ଆଗରେ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ କରିଦେବା’।

ପଢନ୍ତୁ ;

ରାଜ୍ୟସଭା ଆସନ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ

Related posts

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More