ବର୍ତ୍ତମାନ ଓଡିଆ ସିନେମାର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି ସାର୍ଥକ ବ୍ୟାନରର ନୂଆ ଛବି ଏବୋଂ ନୂଆ ଯୋଡି ସବ୍ୟସାଚୀ-ଏଲିନା

ବର୍ତ୍ତମାନ ଓଡିଆ ସିନେମାର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି ସାର୍ଥକ ବ୍ୟାନରର ନୂଆ ଛବି ଏବୋଂ ନୂଆ ଯୋଡି ସବ୍ୟସାଚୀ-ଏଲିନା

ବର୍ତ୍ତମାନ ଓଡିଆ ସିନେମାର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିବ ସୀତାରାମ ଅଗରୱାଲଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ଆଗାମୀ ସିନେମା ଏବୋଂ ଏହାର ନୂଆ ଯୋଡି ସବ୍ୟସାଚୀ-ଏଲିନା । ନିର୍ଦେଶକ ରମେଶ ରାଉତ ଏହି ଟାଇଟଲ ବିହୀନ ଓଡିଆ ସିନେମାର ନିର୍ଦେଶନା ଦେବେ ।

ଏହି ସିନେମା ଜରିଆରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରମେଶ ରାଉତ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସବ୍ୟସାଚୀ-ଏଲିନା ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ପରଦାକୁ ଆଣୁଛନ୍ତି। ଆଗରୁ ଏଲିନା ‘କାବୁଲା ବାରବୁଲା-ସର୍ଚ୍ଚିଂଫର୍‌ ଲୈଲା’ ମାଧ୍ୟମରେ ରମେଶ ରାଉତଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

୨୦୦୦ ମସିହାରୁ ଚଳଚିତ୍ର ଜଗତରେ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ଶ୍ରୀ ରାଉତ ଇତିମଧ୍ୟରେ ତିନିଟି ଓଡ଼ିଆ ଛବି ଓ ଗୋଟିଏ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇ ସାରିଲେଣି। ତାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଗୁଡ଼ିକ ହେଲା- ଚାନ୍ଦ ନା ତୁମେ ତାରା, ଗଡ଼୍‍ ଫାଦର୍‌ ଏବଂ କାବୁଲା ବାରବୁଲା-ସର୍ଚ୍ଚିଂଫର୍‌ ଲୈଲା। ଏହା ତାଙ୍କର ଚତୁର୍ଥ ନମ୍ବର ଓଡିଆ ସିନେମା ।

ଇତିମଧ୍ୟରେ ଏହି ସିନେମାର ମହୁରତ୍‌ ହୋଇସାରିଛି। ଆଗାମୀ ନଭେମ୍ବର ୨୦ ତାରିଖରୁ ଏହାର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପପୁ ପମ ପମ ଯେହେତୁ ଏଥିରେ ଅଛନ୍ତି, କାହାଣୀରେ ମଜାତ ନିଶ୍ଚୟ ରହିବ । ସବ୍ୟସାଚୀ ଓ ପପୁଙ୍କ ଯୋଡି ଆଗରୁ ପିଲାଟା ବିଗିଡିଗଲାରେ କମାଲ ଦେଖାଇସାରିଛି । ତେଣୁ ଏ ସିନେମା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିଛି । ବାକି କଣ ମସଲା ସବୁ ଅଛି ତାହା ଆଗକୁ ଗଲେ ଜଣାପଡିବ ।

ଓଡିଆ ସିନେମାର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି ସାର୍ଥକ ବ୍ୟାନରର ନୂଆ ଛବି ଏବୋଂ ନୂଆ ଯୋଡି ସବ୍ୟସାଚୀ-ଏଲିନା