News

ସର୍ବନିମ୍ନ ଜମାରାଶି ନ ଥିବାରୁ ପ୍ରାୟ ୪୧.୧୬ ଲକ୍ଷ ସଞ୍ଚୟ ଖାତା ବନ୍ଦ କଲା ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌

୪୧. ୧୬ ଲକ୍ଷ ସଞ୍ଚୟ ଖାତା ବନ୍ଦ କଲା ଏସ୍‌ବିଆଇ

ଷ୍ଟେଟ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ର ୪୧ କୋଟି ସଞ୍ଚୟ ଖାତା ରହିଛି । ସର୍ବନିମ୍ନ ଜମାରାଶି ନ ଥିବାରୁ ଚଳିତ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲ୍‌-ଜାନୁଆରି ମଧ୍ୟରେ ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ପ୍ରାୟ ୪୧. ୧୬ ସଞ୍ଚୟ ଖାତା ବନ୍ଦ କରିଛି ବୋଲି ଏକ ଆର୍‌ଟିଆଇ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣା ପଡ଼ିଛି ।

ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ଗତ ଏପ୍ରିଲ୍‌ ମାସରେ ଷ୍ଟେଟ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ହାରାହାରି ମାସିକ ଜମା ବଜାୟ ରହୁ ନ ଥିବା ସଞ୍ଚୟ ଖାତା ଉପରେ ଜରିମାନା ରାଶି ପ୍ରଚଳନ କରାଇଥିଲା । ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ଏହି ଜରିମାନା ରାଶିକୁ କିଛି ମାତ୍ରରେ କମାଇ ଥିଲା ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଜନ ଧନ ଯୋଜନା/ବିଏସ୍‌ବିଡି ଏବଂ ପେନ୍‌ସନ ଭୋଗୀ, ନାବାଳକ, ସାମାଜିକ ନିରାପତ୍ତା ହିତାଧିକାରୀ ଆଦିଙ୍କର ଥିବା ୧୬ କୋଟି ଆକାଉଣ୍ଟ୍‌କୁ ବନ୍ଦ କରାଯାଇ ନାହିଁ । ଏ ଆକାଉଣ୍ଟ୍‌ ସବୁ ସର୍ବନିମ୍ନ ଜମାରାଶି ନ ଥିବା ଜରିମାନା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ନୁହେଁ ।

ସର୍ବନିମ୍ନ ଜମାରାଶି ନ ଥିବାରୁ ପ୍ରାୟ ୪୧.୧୬ ଲକ୍ଷ ସଞ୍ଚୟ ଖାତା ବନ୍ଦ କଲା ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ sbi 3

ପଢନ୍ତୁ ;

ଗରମ ଦିନେ କୁଲର ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ କିଛି ବିଶେଷ ଦିଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

Related posts

ଡେଲିଉଡ ମିସ ଇଣ୍ଡିଆ ହେଲେ ଓଡିଆ ଝିଅ

ENO Beuro

ଫକୀର ମୋହନ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଲୋକାପର୍ଣ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ENO Beuro

କର୍ଣ୍ଣାଟକକୁ ବ୍ୟାପିଲା ନିପା ଭୂତାଣୁ!

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More