EnewsOdia.Com

ମୋଗାମ୍ବୋ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ ଶାହରୁଖ ଖାନ

୧୯୮୭ରେ ଶେଖର କପୁର ନିର୍ଦେଶିତ ଓ ବୋନି କପୁର ପ୍ରଯୋଜିତ ‘ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ’ ସେସମୟର ଅନ୍ୟତମ ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା।  ୩୩ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ଥରେ ବଡ ପରଦାକୁ ଆସୁଛି ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ । ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଲ୍ଲୀ ଅବାସ ଜଫର ଏହି ଚରିତ୍ରକୁ ନେଇ ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସ୍କ୍ରିପଟିଂ କାମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଗଲାଣି । ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀର ସିଂ ଓ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।  ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ର ଥିଲା, ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ ଓ ମୋଗାମ୍ବୋ। ଏଇ ଦୁଇ ଚରିତ୍ରକୁ ଅନିଲ କପୁର ଓ ଅମରୀଶ ପୁରୀ ବେଶ୍ ଚମତ୍କାର ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।  କିଙ୍ଗ୍‌ ଖାନ୍ ଶାହରୁଖ୍ ମୋଗାମ୍ବୋ ଭୂମିକାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସମ୍ମୁଖକୁ ଆସିବେ ଓ ରଣବୀର ହେବେ ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ।

ତେବେ ବଡ ପରଦାରେ ଅନିଲ୍ କପୁର ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମ ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ ସେତେବେଳେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା । ଯାହାର ସଫଳତା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ସିକ୍ୱେଲ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯେଉଁଥିରେ ହାଇଭୋଲ୍ଟ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଅପରପକ୍ଷେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଲ୍ଲୀ ଅବାସ ଜଫର ଯିଏ ପୂର୍ବରୁ ଟାଇଗର୍ ଜିନ୍ଦା ହେ ଏବଂ ସୁଲତାନ୍ ଭଳି ବ୍ଳକବଷ୍ଟର ଫିଲ୍ମ ଦେଇ ସାରିଛନ୍ତି ସେ ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସ୍କ୍ରିପଟିଂ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଲେଣି ।

ପଢନ୍ତୁ:  ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ପରେ ଆକ୍ସନ ମୁଡରେ କେଜ୍ରିୱାଲ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମର ୪ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଅଙ୍ଗଦାନ କରିବାକୁ କୋର୍ଟରେ ଅପିଲ୍

Ratnamani Maharana

ବାତ୍ୟା ‘ସିଆରା’ର ତାଣ୍ଡବ

Ratnamani Maharana

ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୮ରୁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଗଡିବ ଶ୍ରୀ ରାମାୟଣ ଏକ୍ସପ୍ରେସ

Ratnamani Maharana

ଜାପାନରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଘୋଷ୍ଟ ବୋଟ୍

Ratnamani Maharana

ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୨୮ ଦିନ ନିରାପଦରେ ପୃଥିବୀ ଅତିକ୍ରମ କରିବ ପ୍ରକାଣ୍ଡ ଗ୍ରହାଣୁ

Ratnamani Maharana

ଏଣିକି SBI ଆକାଉଣ୍ଟ ଜିରୋ ହେଲେ ବି ନୋ ପ୍ରୋବ୍ଲେମ

Ratnamani Maharana