Entertainment

ନିଜର ପୁରୁଣା ସଂପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବା ପଛରେ ଥିବା କାରଣ କହିଲେ ଶରଦ ମାଲହୋତ୍ରା

ଧାରାବାହିକ ‘ବନୁ ମେଁ ତେରି ଦୁହ୍ଲନ’ରେ ଅଭିନେତା ଶରଦ ମାଲହୋତ୍ରା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା। ୭ବର୍ଷ ଦୁଇଜଣ ସାଥିରେ ରହିବା ପରେ ହଠାତ୍‌ ବ୍ରେକ୍‌ ଅପ୍‌ର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା, ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦଃଖିତ କରିଥିଲା।

sarad ଶରଦ ମାଲହୋତ୍ରା ନିଜର ପୁରୁଣା ସଂପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବା ପଛରେ ଥିବା କାରଣ କହିଲେ ଶରଦ ମାଲହୋତ୍ରା sarad

ଏକ ଖବର କାଗଜକୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇ ଶରଦ ନିଜର ପୁରୁଣା ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ,”ମୁଁ ମୋ ପୁରୁଣା ସଂପର୍କକୁ ନେଇ କିଛି କହିବି ନାହିଁ । ଖାଲି ଏତିକି କହିବି ସେ ସମୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ବିବାହ କଥା ଉଠୁଥିଲା ମୋର ପାଦ ଥଣ୍ଡା ହୋଇ ଯାଉଥିଲା । ବିବାହ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଡ଼ରି ଯାଉଥିଲି । ସେ ସମୟରେ ମୁଁ କିଛି ବୁଝିପାରୁ ନଥିଲି । ମଣିଷ ହିସାବରେ ସମସ୍ତେ ଭୁଲ କରନ୍ତି । ମୁଁ ମଧ୍ୟ ସେ ସମୟରେ କରିଥିଲି । ଯାହାର ଅନୁଭବ ମୁଁ ଏବେ କରୁଛି । କିନ୍ତୁ ମନରେ କୌଣସି କଠୋର ଭାବନା ନାହିଁ । ଦିବ୍ୟାଙ୍କ ନିଜ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଖୁସିରେ ଅଛି।”

ପଢନ୍ତୁ;ଆସନ୍ତାକାଲି ହରିଦ୍ୱାରରେ ବିସର୍ଜିତ ହେବ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ଅସ୍ଥି

Related posts

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି କିଙ୍ଗ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଝିଅ ସୁହାନା ; ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

ENO Beuro

Odia Girl Barnali Hota Along With Her Band Euphony Declared Runners Up In Dil Hai Hindustani

ENO Beuro

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତୁର କାରଣ କ’ଣ ? ହୃଦଘାତ ନା କସମେଟିକ ସର୍ଜରୀ !

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More