• Home
  • News
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହାରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଭଉଣୀ
News

ପାକିସ୍ତାନରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହାରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଭଉଣୀ

ବଲିଉଡ୍‍ ତାରକା ଶାହରୁଖ ଖାଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ନୁର୍‍ ଜେହାନ୍‍ ପାକିସ୍ତାନ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଛନ୍ତି। ନୁର୍‍ ହେଉଛନ୍ତି ଶାହରୁଖଙ୍କ ବଡ଼ବାପା ଝିଅ ଭଉଣୀ। ସେ ପରିବାର ସହିତ ଦୁଇଥର ମୁମ୍ବାଇ ଆସି ଭାଇଙ୍କ ଘର ବୁଲାବୁଲି କରି ଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ପାକିସ୍ତାନରେ ରହନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଶାହାରୁଖ୍‌ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ନୁରଜାହାଁଙ୍କର ସଂପର୍କ ଅତି ନିବିଡ। ସେ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷିତ ପେଶାୱାରର ପିକେ-୭୭ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ସ୍ୱାଧୀନ ଭାବେ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓ ଏଥିପାଇଁ ଗୁରୁବାର ପ୍ରାର୍ôଥପତ୍ର ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି। ନୁର୍‍ଙ୍କ ଭାଇ ମନସୁର୍‍ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନୁର୍‍ଙ୍କ ପରିବାର ପାକିସ୍ତାନରେ ‘ବଚା ଖାଁ’ ଭାବେ ପରିଚିତ ବିଶିଷ୍ଟ ସଂଗ୍ରାମୀ ଖାଁ ଅବଦୁଲ ଗଫୁର ଖାଁଙ୍କ ‘ଖୁଦାଇ ଖିଦମତଗର୍‍ ଅଭିଯାନ’ରେ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଥିଲେ।ପରିବାରର ରାଜନୈତିକ ସମ୍ପୃକ୍ତିକୁ ନେଇ ନୁର୍‍ ପୂର୍ବରୁ କାଉନ୍‍ସିଲର ଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଥିଲେ। ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜୟୀ ହେଲେ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରିବେ ବୋଲି ନୁର୍‍ କହିଛନ୍ତି।

ପାକିସ୍ତାନରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହାରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଭଉଣୀ ପାକିସ୍ତାନରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହାରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଭଉଣୀ Untitled 1 copy 1

ପଢନ୍ତୁ; ଏଥର ରଜରେ ସଲମାନ ଖାନ ସହ ଲଢିବ ୪ଇଡିଅଟସ

Related posts

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ମାନବିକତା ପାଇଁ ଗୋପବନ୍ଧୁ ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦାନ କରିବେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର

Krishna Kumar Manoj

ଜଗା ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରୁ ବାହାରିଲା, ବଳିଆ ଉପରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିଶେଷ ନଜର

Krishna Kumar Manoj

ବିଶ୍ଵ ବ୍ୟାଙ୍କ ଇଜ ଅଫ ଡୁଇଙ୍ଗ ବିଜନେସ ତାଲିକାରେ ଭାରତ ସ୍ଥାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More