EnewsOdia.Com

ଶିଲ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପାଟିରେ ଜୋତା, ଖାଉଛନ୍ତି ହିଲ୍

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରୁ ପାଖାପାଖି ୬ ବର୍ଷ ହେବ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଟେଲିଭିଜନ ଦୁନିଆରେ ସେ ସବୁବେଳେ ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖାଯାଇଥାଆନ୍ତି। ନିଜର ବ୍ୟାୟାମ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଖାଦ୍ୟପେୟର ମଜା ନେଉଥିବାର ବି କେବେ କେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନଜର ଆସନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏମିତି ଏକ ଝଲକ୍‌ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକୁ ଶିଳ୍ପା ନିଜ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ସେ ଏକ ଜୋତାର ହାଇ ହିଲ୍‌ ଖାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

ଠିକ୍‌ ସେହିଭଳି ଏବେ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାରେ ଶିଳ୍ପା ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।  ଭିଡିଓରେ ସେ ଏକ ହାଏ ହିଲ୍‌ ଜୋତା ଖାଇବାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।  ଶିଳ୍ପା ଭିଡିଓର କ୍ୟାପ୍‌ସନ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଜୋତା ଖାଇବେ?  ଖାସ୍‌ ସନ୍‌ଣ୍ଡେର ମଜା ନିଆରା ଚକୋଲେଟ୍‌ ସହିତ। #sunday #sundaybinge #dessert #fun #cheatday’।ଭିଡିଓରେ ଶିଳ୍ପା ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚକୋଲେଟ୍‌ ଏବଂ ମିଠା ଖାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ଜୋତା ଶେପ୍‌ର ଚକୋଲେଟ୍‌ ଭଲ ଲାଗିଥିଲା।  ଯାହାକୁ ସେ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଖାଇବାରେ ଲାଗିଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ: ରିଲିଜ ହେଲା ନୱାବ ଖାନଙ୍କ “ଜୱାନୀ ଯାନେମନ”

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବେ ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ନିତୀନ

Ratnamani Maharana

ବୟସର ୫୪ ତମ ପାହାଚରେ ପାଦ ଥାପିଲେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ କିଙ୍ଗ୍ ଖାନ୍

Ratnamani Maharana

ଓସ୍କାର୍ ଆଓ୍ଵାର୍ଡ ପାଇବା ପରେ ସିଟ୍ ତଳେ ଲୁଚାଉଥିଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

Ratnamani Maharana

ସମଲିଙ୍ଗି ସମ୍ପର୍କରେ କିଏ କାହାର ‘ଚୁମ୍ବକ’

Ratnamani Maharana

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ ନିଜେ ନିର୍ମାଣ କରିବେ ‘ମହାଭାରତ’

Ratnamani Maharana

କାରଗିଲ ଯୁଦ୍ଧକୁ ନେଇ ଆସୁଛି ଫିଲ୍ମ ‘ସେରଶାହା’

Ratnamani Maharana