Entertainment

ବିଭାହ କଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀୟା ସରନ

ରୁଷୀୟ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏଣ୍ଡ୍ରୋ କୋସଚିବଙ୍କୁ ବିଭାହ କଲେ ଶ୍ରୀୟା

ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଓ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀୟା ସରନ ନିକଟରେ ଚୁପଚାପ୍ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ରୁଷୀୟ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏଣ୍ଡ୍ରୋ କୋସଚିବଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ହିନ୍ଦୁ ପରଂପରା ଅନୁସାରେ ଏହି ବିବାହ ସଂପନ୍ନ ହୋଇଛି। ଶ୍ରୀୟାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଜଣେ ଟେନିସ୍‌ ଖେଳାଳି । ଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲମ୍ବ ସମୟ ଧରି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ।

ମୁମ୍ବଇର ଲୋଖଣ୍ଡଓ୍ଵାଲାଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ପରିବାରର ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ବନ୍ଧୁ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସବାନା ଆଜମୀ ଓ ଅଭିନେତା ମନୋଜ ବାଜପେୟୀ ଏହି ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।

ମେଗାଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଶିବାଜୀ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରି ଶ୍ରୀୟା ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ଲାଭ କରିଥିଲେ। ଏଥିସହ ଆଉ କେତୋଟି ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଶ୍ରୀୟା ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଶ୍ରୀୟା ଫିଲ୍ମ ‘ଦୃଶ୍ୟମ’ରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ୨୦୦୩ରେ ଫିଲ୍ମ ‘ତୁଝେ ମେରି କସମ’ରେ ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ‘ଆୱାରପନ’, ‘ଶୁକ୍ରିୟା’ ପରି ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥଲେ ।

ବିଭାହ କଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀୟା ସରନ shrya 1

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦାନ କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆମକୁ କି ଲାଭ ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ବଲିଉଡ୍‌ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ସୋନା ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ଧମକ

ENO Beuro

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ୨୫ ଥର ଦେଖିଥିଲେ ବାଜପେୟୀ

ENO Beuro

ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର୍‌ ସପ୍ନା ଦିଦିଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଦୀପିକା

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More