Entertainment

ରୁଷୀୟ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ଶ୍ରେୟା

ଚଳିତ ମାସରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ ଶ୍ରେୟା

ବଲିଉଡରେ ଏବେ ବାହାଘର ସିଜିନ ଚାଲିଛି । ନିକଟରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ବିଭାଘର ସରିଛି ।  ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ପରେ ଏବେ ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହାତକୁ ଦି ହାତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ କିଏ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ? ସେ ହେଲେ ଶ୍ରେୟା ସରନ୍‌ । ଶ୍ରେୟା ସରନ୍‌ ଚଳିତ ମାସ ନିଜ ରୁଷୀୟ ପ୍ରେମିକ ତଥା ଯୁବ ବ୍ୟବସାୟୀ ଏଣ୍ଡ୍ରି କୋସଚିବ୍‌ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ।

ଏଣ୍ଡ୍ରି କୋସଚିବ୍‌ ଜଣେ ଭଲ ଟେନିସ ଖେଳାଳି । ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଉଦୟପୁରରେ ୧୭ରୁ ୧୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାକୁ ନେଇ ଉତ୍ସବର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି ।

ତେବେ ଶ୍ରେୟା ଦୃଶ୍ୟମ, ଶିବାଜୀ ପରି ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦମ୍‌ଦାର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏପରି କି ସେ ତାମିଲ ଓ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ବେଶ ସକ୍ରିୟ । ହଲିଉଡ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଡେବ୍ୟୁ କରି ସାରିଛନ୍ତି।
ରୁଷୀୟ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ଶ୍ରେୟା shrya
ପଢନ୍ତୁ ;

ବିପଦରେ ଜ୍ୟାକଲିନ : ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ହସିବା ଫଟୋ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ

Related posts

ସ୍ୱର୍ଗତ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର

ENO Beuro

ବ୍ୟୟବହୁଳ ସିନେମା ‘ରାମାୟଣ’ ଆରମ୍ଭ ହେବ, ଏହାର ବଜେଟ୍‌ ୫୦୦ କୋଟି

ENO Beuro

ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଶତୃତା ଭୁଲି ସୋନମଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା!

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More