• Home
  • Entertainment
  • ଅମିତାଭଙ୍କ ସହ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା !
Entertainment

ଅମିତାଭଙ୍କ ସହ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା !

କଲ୍ୟାଣ ଜୁଏଲର୍ସ ବିଜ୍ଞାପନରେ ନଜର ଆସିବେ

ବଲିଉଡ ଆକ୍ଟର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ ନନ୍ଦା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଲିଉଡରେ କେବେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିନାହାଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅମିତାଭଙ୍କ ସହ ନିଜର ଆକ୍ଟିଂ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ ନନ୍ଦା । ଯଦିଓ ଏହା ଏକ ଫିଲ୍ମ ନୁହେଁ ତଥାପି ଏହାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । ବାସ୍ତବରେ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର କଲ୍ୟାଣ ଜୁଏଲର୍ସର ଏକ ବିଜ୍ଞାପନରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ଏହି ବିଜ୍ଞାପନରେ ସେ ତାଙ୍କ ବାପା ଅମିତାଭଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିବେ । ଦୁଇଜଣ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନର ସୁଟିଂ ଶେଷ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଶ୍ୱେତା ଏହି ବିଜ୍ଞାପନରେ ସାଲ୍ୱାର ସୁଟରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ଜୁଲାଇରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ । ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ମଲୟାଲାମ ଭାଷାରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଛି । ଅଫ୍‌ ହ୍ବାଇଟ୍‌ ୟେଲୋ କଲର କୁର୍ତ୍ତା ସହ ଶ୍ୱେତା ଖୁବ୍‌ ସିମ୍ପଲ ଲୁକ୍‌ରେ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନରେ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

୨୦୧୨ରୁ ଅମିତାଭ କଲ୍ୟାଣ ଜୁଏଲର୍ସର ଗ୍ଲୋବାଲ ଆମ୍ବାସେଡର ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ପ୍ରଥମ କରି ଅଭିନୟ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିବା ଶ୍ୱେତା ଜଣେ ଲେଖିକା ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନର। ନିକଟରେ ସେ ନିଜର ଆଗାମୀ ପୁସ୍ତକକୁ ନେଇ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।

ଅମିତାଭଙ୍କ ସହ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା ! amita and sweta

ପଢନ୍ତୁ ;

କେଉଁ ସମୟରେ ଦହି ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ଧର୍ମଗୁରୁ ଓଶୋଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ରଣବୀର

Krishna Kumar Manoj

୩୦ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କଲେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା

“Hausla Na Ruthe : The Untold Stories” -The journey of a fearless heart

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More