Entertainment

ଅମିତାଭଙ୍କ ସହ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା !

କଲ୍ୟାଣ ଜୁଏଲର୍ସ ବିଜ୍ଞାପନରେ ନଜର ଆସିବେ

ବଲିଉଡ ଆକ୍ଟର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ ନନ୍ଦା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଲିଉଡରେ କେବେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିନାହାଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅମିତାଭଙ୍କ ସହ ନିଜର ଆକ୍ଟିଂ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ ନନ୍ଦା । ଯଦିଓ ଏହା ଏକ ଫିଲ୍ମ ନୁହେଁ ତଥାପି ଏହାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । ବାସ୍ତବରେ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର କଲ୍ୟାଣ ଜୁଏଲର୍ସର ଏକ ବିଜ୍ଞାପନରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ଏହି ବିଜ୍ଞାପନରେ ସେ ତାଙ୍କ ବାପା ଅମିତାଭଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିବେ । ଦୁଇଜଣ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନର ସୁଟିଂ ଶେଷ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଶ୍ୱେତା ଏହି ବିଜ୍ଞାପନରେ ସାଲ୍ୱାର ସୁଟରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ଜୁଲାଇରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ । ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ମଲୟାଲାମ ଭାଷାରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଛି । ଅଫ୍‌ ହ୍ବାଇଟ୍‌ ୟେଲୋ କଲର କୁର୍ତ୍ତା ସହ ଶ୍ୱେତା ଖୁବ୍‌ ସିମ୍ପଲ ଲୁକ୍‌ରେ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନରେ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

୨୦୧୨ରୁ ଅମିତାଭ କଲ୍ୟାଣ ଜୁଏଲର୍ସର ଗ୍ଲୋବାଲ ଆମ୍ବାସେଡର ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ପ୍ରଥମ କରି ଅଭିନୟ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିବା ଶ୍ୱେତା ଜଣେ ଲେଖିକା ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନର। ନିକଟରେ ସେ ନିଜର ଆଗାମୀ ପୁସ୍ତକକୁ ନେଇ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।

ଅମିତାଭଙ୍କ ସହ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା ! amita and sweta

ପଢନ୍ତୁ ;

କେଉଁ ସମୟରେ ଦହି ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ଆସନ୍ତା ୨୫ତାରିଖରେ ପୁରା ଦେଶରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ପଦ୍ମାବତ୍ , ରିଲିଜ୍ କୁ ନେଇ ହୋଇଥିବା ସବୁ ଆବେଦନକୁ ଖାରଜ କରିଛନ୍ତି : ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ

ENO Beuro

Odia Girl Barnali Hota Along With Her Band Euphony Declared Runners Up In Dil Hai Hindustani

ENO Beuro

‘ଟୋକାଟା ଫସିଗଲା’ ସିନେମାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More