୨୦୧୭ ରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର , ୪ଟି ଯାଇଛି ଏବୋଂ ଆହୁରି ୨ଟି ଆସୁଛି

୨୦୧୭ ରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର , ୪ଟି ଯାଇଛି ଏବୋଂ ଆହୁରି ୨ଟି ଆସୁଛି

ଓଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର, ତାଙ୍କର ଦମଦାର ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ସାଙ୍ଗକୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚେହେରା ପାଇଁ ବିଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଦର୍ଶକଙ୍କର ପ୍ରିୟର ନାୟକ ହେଇ ଅଛନ୍ତି । ଏବେ ଅବଶ୍ୟ ନାୟକ ଭୂମିକାରେ ତାଙ୍କୁ କମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି କାରଣ ବେଶୀ ସେ ସହ-ନାୟକ କିମ୍ବା ବଡଭାଇ ଭୂମିକାରେ ଦେଖାଦେଉଛନ୍ତି ।  ବିଗତ ବର୍ଷ ତୁଳନାରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଏ ବର୍ଷ ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ଛବି ପରଦା ଉପରକୁ ଆସିସାରିଛି । ତେଣୁ ଏହି ୨୦୧୭ ବର୍ଷଟି ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ବେଶ ସଫଳତା ଆଣିଦେଇଛି ବୋଲି କହିଲେ ଅତ୍ୟୁକ୍ତି ହେବନାହିଁ ।

୨୦୧୭ ରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚାରିଟି ସିନେମା ‘ଗଡଫାଦର୍‌’ , ‘ତମକୁ ଦେଖିଲା ପରେ’, ‘ମୁଁ ଖାଣ୍ଟି ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ’ ଏବଂ ‘ସପନର ପଥେ ପଥେ’ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇସାରିଛି ।ଏହି ସିନେମା ମଧ୍ୟରୁ କେବଳ ଗୋଟିକରେ ନାୟକ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟିରେ ସହ ନାୟକ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ସେ ।

ଏହା ସହିତ ଆହୁରି ଦୁଇଟି ସିନେମାରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ଭେଟିବେ ଦର୍ଶକ । ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଲା ବିନି ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ବଜରଙ୍ଗୀ’ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ହେଲା ଶ୍ରୀତମ୍‌ ଦାସଙ୍କ ନିର୍ଦେଶିତ ‘ଦିଓ୍ଵାନା ହେଲି ତୋ’ପାଇଁ’ । ଏହି ସିନେମାର କାହାଣୀରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚରିତ୍ରକୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ଦୁଇ ସିନେମା ମଧ୍ୟରୁ ପ୍ରଥମଟିର ନାୟକ ହେଲେ ଅମ୍ଳାନ, ନାୟିକା ଅନୁଭା ଏବଂ ଅନ୍ୟଟିର ନାୟକ ହେଲେ ନବାଗତ ମୁନ୍ନା ଓ ନାୟିକା ରୀୟା ଦେ ।

ବଜରଙ୍ଗୀରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଭା ସୌରୟା, ନୈନା ଦାଶ, ଅସିତ ପତି ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ବେଳେ ‘ଦିଓ୍ଵାନା ହେଲି ତୋ’ପାଇଁ’ରେ ରୀୟା ଦେ,ଶ୍ରୀତମ୍‌ ଦାସ, ଉଷସୀ ମିଶ୍ର, ପପୁ ପମପମ୍‌, ଅମର, ଗୁଡୁ, ସାତ୍ଵକି ପ୍ରମୁଖ ଅଛନ୍ତି ।

ଆଉଏକ ସିନେମା ବ୍ଲାକମେଲ ପାଇଁ ସିଦ୍ଧାନ୍ତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଚୁକ୍ତିବଦ୍ଧ କରାଯାଇଛି । ଗତକାଲି ଏହାର ଶୁଭ ମହୁରତ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଇଛି ।

୨୦୧୭ ରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର , ୪ଟି ଯାଇଛି ଏବୋଂ ଆହୁରି ୨ଟି ଆସୁଛି