Entertainment

ଏକ ଭିଲେନ ସିକ୍ଵେଲରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଓ କୀର୍ତି

ପ୍ରଥମ ଥର ଏହି ଯୋଡିକୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦର୍ଶକ

୨୦୧୪ରେ ମୋହିତ ସୁରୀଙ୍କ ନିର୍ଦେଶନାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏବଂ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିବା ରୋମାଣ୍ଟିକ ଆକ୍ସନ ଥ୍ରୀଲର ସିନେମା  ‘ ଏକ  ଭିଲେନ ‘ ସିକ୍ଵେଲ ଏକ ଭିଲେନ -୨ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ସାରିଛି । ଗତ ଥର ପରି ଏଥର ବି ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ତାଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୀର୍ତି ସାନୋନ ନଜର ଆସିବେ ।

ଏକ ଭିଲେନର ସିକ୍ଵେଲ ନିର୍ମାଣ ସମ୍ପର୍କରେ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଥ୍ରୀଲରର  ସିକ୍ଵେଲକୁ ନେଇ ଜୋରେ ଚର୍ଚା ଧରିଛି । ୨୦୧୪ରେ ଏକ  ଭିଲେନରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ।

ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଯୋଡିକୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ରିତେଶ ଦେଶମୁକ ଖଳନାୟକ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।  ଏବେ ସିକ୍ଵେଲରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ସହିତ କୀର୍ତିଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ବି ଦର୍ଶକ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ସମୀକ୍ଷକମାନେ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସହିତ କୀର୍ତି ଏକତ୍ର ଆମେରିକୀୟ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସ୍କାନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ମ୍ୟୁଜିକାଲ ପ୍ରମୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ ।

ଏକ ଭିଲେନ ସିକ୍ଵେଲରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଓ କୀର୍ତି kirti and sid

ପଢନ୍ତୁ ;

ହୃଦଘାତ ଜନିତ ସମସ୍ୟାରୁ କିପରି ରକ୍ଷା ପାଇବେ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ରିଲିଜ ହେଲା ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ‘ସରକାର’

ENO Beuro

ପୁରୁଣା ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ଶିଳ୍ପା ସାମ୍ନା ସାମ୍ନି ହେଲେ ଆୱାର୍ଡ ଶୋରେ

ENO Beuro

ଇଏ ହେଉଛନ୍ତି ସୁନ୍ଦରଗଡର ସଲମାନ ଖାନ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More