News

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶିଖ ପୁଲିସ ଏସ୍ଆଇ ହିରୋ, ଉତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ କବଳରୁ ମୁସଲିମ ଯୁବକକୁ ବଞ୍ଚାଇଲେ !

ମୁସଲିମ ଯୁବକଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇଲେ ଶିଖ ପୁଲିସ ଏସ୍ଆଇ

ଉତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ କବଳରୁ ଜଣେ ମୁସଲିମ ଯୁବକଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇଥିବା ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ଜଣେ ଶିଖ ପୁଲିସ ଏସ୍ଆଇଙ୍କ ସାହସିକତାକୁ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଢେର ପ୍ରସଂଶା କରାଯାଇଛି । ଏପରିକି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ହୀରୋ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସମ୍ବୋଧନ କରାଯାଇଛି । ଏହାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ମୁସଲିମ ଯୁବକଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ  ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ନୈନିତାଲର । ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ନାମ ଗଗନଦୀପ ସିଂହ। ସେ ଜଣେ ପୋଲିସ ସବ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର । ଏହି ଶିଖ ପୋଲିସକର୍ମୀ ମୁସଲିମ ଯୁବକଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇ ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି।  ସବ ଇନ୍ପପେକ୍ଟର ନିଜର ଜୀବନକୁ ବାଜିରେ ଲଗାଇ ଏକାକୀ ଆକ୍ରୋଶିତ ଭିଡ଼ ମଧ୍ୟରୁ ଯୁବକଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ବାହାର କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ମେ ୨୨ରେ ନୈନିତାଲର ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ବସିଥିଲେ ମୁସଲିମ ଯୁବକ-ହିନ୍ଦୁ ଯୁବତୀ ।  ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ବସିଥିବା ଦେଖି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକେ ସେମାନଙ୍କୁ ପଚାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ପଚରାଉଚୁରାରେ ଜଣା ପଡ଼ିଲା ଯେ ଯୁବକ ଜଣକ ମୁସଲିମ ଏବଂ ଯୁବତୀ ଜଣକ ହିନ୍ଦୁ । ଉଭୟ ଭେଟିବାକୁ  ମନ୍ଦିର ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

ଲୋକେ ଯେତେବେଳେ ଏହା ଜାଣିବାକୁ  ପାଇଲେ ଯେ ଯୁବକ ଜଣକ ମୁସଲିମ ତୁରନ୍ତ ଘେରି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଧକ୍କା ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ ।ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼ ବଢିଚାଲିଲା ସହିତ ମୁସଲିମ ଯୁବକଙ୍କୁ ମାରପିଟ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ସୂଚନା ମିଳିବା ପରେ ସବ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଗଗନଦୀପ ସିଂହ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ଘଟଣାସ୍ଥାଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେ ସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ମାତ୍ର  ଲୋକେ ବହୁତ ଉତ୍ତେଜିତ ଥିଲେ ।

ଭିଡ଼ ମଧ୍ୟରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକେ ପୋଲିସ ଆସିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅଟକିନଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ମୁସଲିମ ଯୁବକଙ୍କୁ ମାରି ଚାଲିଥିଲେ।  ଯୁବକଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଗଗନଦୀପ ନିଜ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣିଥିଲେ ।  ସେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କ ମାଡରୁ ବଞ୍ଚାଇ ଚାଲିଲେ । ଏହା ସହିତ ସେ ଯୁବକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ନିଜ ହାତରେ ଘୋଡାଇ ରଖିଲେ । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଭିଡ଼ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ଜଣେ ଗଗନଦୀପଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲେ, ମାତ୍ର ସେ ହଟିନଥିଲେ ଏବଂ ମୁସଲିମ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିଜଠୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ । ଏହି ପରି ସେ ଉକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଭିଡ଼ ମଧ୍ୟରୁ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲିଲେ ପ୍ରେମିଯୁଗଳ : କୋଲକାତାରୁ ଆସି ରାଜଧାନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା !

Related posts

ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କୁ ଝଟକା,ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଙ୍କମାନଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରାୟ ଶୁଣାଇଲେ ଲଣ୍ଡନ କୋର୍ଟ!

ENO Beuro

ଲିଙ୍ଗରାଜ ମନ୍ଦିରର ଗର୍ଭଗୃହର ଫଟୋ ନିଜ ଟୁଇଟର ପୃଷ୍ଠାରେ ଛାଡି ବିବାଦରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ!

ENO Beuro

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ସାରା ଦେଶର ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି କର୍ମୀ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More