LIFESTYLE

ଆପଣ ଆରେଞ୍ଜ ମ୍ୟାରେଜ କରୁଛନ୍ତି କି ?ତେବେ ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ଏହି ୬ଟି କଥା

ଆରେଞ୍ଜ ମ୍ୟାରେଜର ଟିପ୍ସ

ବିବାହ ଏକ ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନ ।  ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ମନ ରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଆଣିଥାନ୍ତି କି ପ୍ରେମ ବିବାହ ଠିକ ନା ପିତା ମାତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଉଥିବା ବିବାହ ଠିକ । ଏପରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଆରେଞ୍ଜ ମ୍ୟାରେଜ କରିବା ଦ୍ଵାରା କି କି ଫାଇଦା ମିଳେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ :- ଘର ମୁରବି ମାନେ ଯଦି ଆପଣ ଙ୍କ ବିବାହ କରାଇଥାନ୍ତି ତେବେ ଘର ପରିବାର ଠାରୁ ନେଇ ଶଶୁର ଘର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସବୁପ୍ରକାର ର ସହଯୋଗ ମିଳିଥାଏ । ଯଦି ଅପଙ୍କ କିଛି ବି ଅସୁବିଧା ହୁଏ ତେବେ ଘର ଲୋକ ଅପଣଙ୍କ ସହଯୋହ କରନ୍ତି ।

ବୁଝାମଣା କରିବା :-ପ୍ରେମ ବିବାହ ଅପେକ୍ଷା ଯଦି ଘର ଲୋକଙ୍କ ସହମତିରେ ବିବାହ ହୋଇଥିବ, ତେବେ ବୁଝାମଣା କରିବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ପ୍ରତିଟି ସମସ୍ୟାର ଖୁସିରେ ଖୁସିରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ ।

ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ଜାଣିବା :-ଘର ଲୋକେ ଆପଣଙ୍କର ଯେଉଁ ବିବାହ କରାଇଥାନ୍ତି ଆପଣ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହ ଆଗାମୀ ଜୀବନ ପାଇଁ ଅନେକ ନୂଆ ଯୋଜନା କରିଥାନ୍ତି ।

ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଜବୁତ :-ଆପଣ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ମଜବୁତ ହୋଇଥାନ୍ତି କାରଣ ଏପରି ବିବାହ ଆପଣ ସବୁ ଘର ଲୋକଙ୍କର ସହମତି ରେ ହିଁ କରିଥାନ୍ତି । ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବି ଅସୁବିଧା ହୋଇ ନ ଥାଏ ।

ବିବାହ ରେ ଆଡମ୍ବର :-ଘର ଲୋକଙ୍କ ସହମତି ରେ ଯେଉଁ ବିବାହ ହେଇଥାଏ ତାହା ବହୁତ ଯାକ ଯମକ ରେ ହେଇଥାଏ ଏବଂ ଜୀବନ ରେ ଏକ ଚିରସ୍ମରଣୀୟ ସ୍ମୃତି ହୋଇ ରହିଥାଏ ।

ପିଲାଙ୍କର ଚିନ୍ତା :-ଘର ଲୋକଙ୍କ ସହମତିରେ ହୋଇଥିବା ବିବାହ ରେ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ସଂସ୍କାର ପରିବେଶରେ ରହିଥାନ୍ତି । ପରିବାର ଭୀତରେ ଥିଲେ ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପାଁଇ କୌଣସି ବି ଚିନ୍ତା କରିବାର କିଛି ନ ଥାଏ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ନାଁରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଉଉଣୀ

Related posts

ଆପଣ ପିଆଜ ଚା’ ପିଇଛନ୍ତି କି ? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଚା’ର ଉପକାରୀ ଗୁଣ ସମ୍ପର୍କରେ

ENO Beuro

ପ୍ରତିଦିନର ଭୋଜନ କେମିତି କରିବେ ତା ଉପରେ କିଛି ବିଶେଷ ତଥ୍ୟ

ENO Beuro

ବିମାନରେ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ୪ଟି ଜିନିଷ ? ନଚେତ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି ଅସୁବିଧାରେ !

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More