ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ସିମ୍ରନ ମିଶ୍ର ଆମେରିକୀୟ ମିନେସୋଟା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ର ସଂସଦ ସଭାପତି!

ଆମେରିକାର ମିନେସୋଟା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ର ସଂସଦର ସଭାପତି ଭାବେ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ସିମ୍ରନ ମିଶ୍ର ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ସିମ୍ରନ ସଂପ୍ରତି ଏହି ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଅଧିନ ମିନୋସୋଟା କାର୍ଲସନ୍ ସ୍କୁଲ ଅଫ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟରେ ଅଧ୍ୟୟନରତ । ୨୦୧୮-୧୯ ବର୍ଷ ପାଇଁ ସିମ୍ରନ ଏହି ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନରେ ୭୯ ପ୍ରତିଶତ ଭୋଟ ପାଇ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ତିନିବର୍ଷ ଧରି ସେ ମିନେସୋଟା ଛାତ୍ର ସଂଘରେ ବିବିଧ ଏବଂ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତୀକରଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ମଂଚର ବକ୍ତା ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ସିମ୍ରନ ଭବିଷ୍ୟତରେ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ପରାମର୍ଶଦାତ୍ରୀ ଭାବେ କାମ କରିବାର ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଥିବା କହିଛନ୍ତି। ଅଧ୍ୟୟନ ସହିତ ସେ ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଛାତ୍ର କଲ୍ୟାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିଗରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଟିଛନ୍ତି । ସିମ୍ରନଙ୍କ ଅଜା ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରଫେସର ନାରାୟଣ ଦାଶ ଏବଂ ଜେତେ ପ୍ରଦୋଷ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର।

ପଢନ୍ତୁ;

ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଫାଟି ଯୁବତୀ ମୃତ ,ଚାର୍ଜରେ ବସାଇ କଥା ହେଉଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ

ତିନିବର୍ଷ ଧରି ସେ ମିନେସୋଟା ଛାତ୍ର ସଂଘରେ ବିବିଧ ଏବଂ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତୀକରଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ମଂଚର ବକ୍ତା ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । - 8.6

86%

ତିନିବର୍ଷ ଧରି ସେ ମିନେସୋଟା ଛାତ୍ର ସଂଘରେ ବିବିଧ ଏବଂ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତୀକରଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ମଂଚର ବକ୍ତା ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । - 8.4

84%
8.5/10

Very Good!

ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ସିମ୍ରନ ମିଶ୍ର ଆମେରିକୀୟ ମିନେସୋଟା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ର ସଂସଦ ସଭାପତି!

ଆମେରିକାର ମିନେସୋଟା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ର ସଂସଦର ସଭାପତି ଭାବେ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ସିମ୍ରନ ମିଶ୍ର ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସିମ୍ରନ ସଂପ୍ରତି ଏହି ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଅଧିନ ମିନୋସୋଟା କାର୍ଲସନ୍ ସ୍କୁଲ ଅଫ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟରେ ଅଧ୍ୟୟନରତ । ୨୦୧୮-୧୯ ବର୍ଷ ପାଇଁ ସିମ୍ରନ ଏହି ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନରେ ୭୯ ପ୍ରତିଶତ ଭୋଟ ପାଇ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

No Votes Yet

You're not rated yet