News

ପାକିସ୍ତାନ ସେନାମୁଖ୍ୟଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ବିବାଦରେ ଫସିଲେ ସିଦ୍ଧୁ

ଇମରାନ ଖାନଙ୍କ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ପ୍ରାକ୍ତନ ଖେଳାଳି ତଥା କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁ ଆଉ ଏକ ବିବାଦରେ ଫସିଛନ୍ତି । ସେ ସେଠାରେ ପାକ୍ ଆର୍ମୀ ଚିଫଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ୍ ହୋଇଛି । ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ବଜବାଙ୍କୁ ଆଳିଙ୍ଗନକୁ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖପାତ୍ର ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରି ନାହାନ୍ତି।

କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରବକ୍ତା ରଶଦି ଅଲବୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ଦେଶ ଠାରୁ ବଡ଼ ନୁହେଁ । ସୀମାରେ ଭାରତୀୟ ଯବାନ ସହିଦ ହେଉଥିବାବେଳେ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଏହି ଆଚରଣ ଦେଶକୁ ଭୁଲ ସନେ୍ଦଶ ଦେବ । ଏପରି କି ଭାରତ ସରକାର ତାଙ୍କୁ ପାକ ଯିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେବା ଅନୁଚିତ ଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

sindhu

ଏହାକୁ ନେଇ କଂଗ୍ରେସ ପାଇଁ ଅଡୁଆ ବଢିପାରେ । ପୂର୍ବ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ମଣି ଶଙ୍କର ଆୟାର ପାକିସ୍ତାନ ଗସ୍ତକୁ ନେଇ ଅନେକ ଥର ବିଜେପି ଉପରେ ଆକ୍ରଣମ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ସିଦ୍ଧୁ ପାକିସ୍ତାନ ଯାଇ କଂଗ୍ରେସ ପାଇଁ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସିଦ୍ଧୁ ଅନେକ ସନ୍ଦେଶ ନେଇ ପାକିସ୍ତାନ ଯାଇଥିବା କହିଥିଲେ । ସେ ଦୁଇ ଦେଶକୁ ଯୋଡିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିବା କହିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସମାଲୋଚନାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ସିଦ୍ଧୁ।

ପଢନ୍ତୁ;ନିଜର ପୁରୁଣା ସଂପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବା ପଛରେ ଥିବା କାରଣ କହିଲେ ଶରଦ ମାଲହୋତ୍ରା

Related posts

ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଶହୀଦ ବାଜି ରାଉତ ନୌଯାତ୍ରା ସୁରକ୍ଷା ଯୋଜନା, ଯାତ୍ରା କାଳରେ ମିଳିବ ଲାଇଫ ଜ୍ୟାକେଟ

ENO Beuro

ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାକ୍ ମୌସୁମୀ ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା !

ENO Beuro

ଖଣ୍ଡୁଆଳ ବସ୍ତି, ଭୀମଟାଙ୍ଗୀରେ ପାନୀୟଜଳ ପ୍ରକଳ୍ପର ଶୁଭ ଉଦଘାଟନ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More