ପାକିସ୍ତାନ ସେନାମୁଖ୍ୟଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ବିବାଦରେ ଫସିଲେ ସିଦ୍ଧୁ

sindhu

ଇମରାନ ଖାନଙ୍କ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ପ୍ରାକ୍ତନ ଖେଳାଳି ତଥା କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁ ଆଉ ଏକ ବିବାଦରେ ଫସିଛନ୍ତି । ସେ ସେଠାରେ ପାକ୍ ଆର୍ମୀ ଚିଫଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ୍ ହୋଇଛି । ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ବଜବାଙ୍କୁ ଆଳିଙ୍ଗନକୁ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖପାତ୍ର ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରି ନାହାନ୍ତି।

କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରବକ୍ତା ରଶଦି ଅଲବୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ଦେଶ ଠାରୁ ବଡ଼ ନୁହେଁ । ସୀମାରେ ଭାରତୀୟ ଯବାନ ସହିଦ ହେଉଥିବାବେଳେ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଏହି ଆଚରଣ ଦେଶକୁ ଭୁଲ ସନେ୍ଦଶ ଦେବ । ଏପରି କି ଭାରତ ସରକାର ତାଙ୍କୁ ପାକ ଯିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେବା ଅନୁଚିତ ଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

sindhu

ଏହାକୁ ନେଇ କଂଗ୍ରେସ ପାଇଁ ଅଡୁଆ ବଢିପାରେ । ପୂର୍ବ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ମଣି ଶଙ୍କର ଆୟାର ପାକିସ୍ତାନ ଗସ୍ତକୁ ନେଇ ଅନେକ ଥର ବିଜେପି ଉପରେ ଆକ୍ରଣମ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ସିଦ୍ଧୁ ପାକିସ୍ତାନ ଯାଇ କଂଗ୍ରେସ ପାଇଁ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସିଦ୍ଧୁ ଅନେକ ସନ୍ଦେଶ ନେଇ ପାକିସ୍ତାନ ଯାଇଥିବା କହିଥିଲେ । ସେ ଦୁଇ ଦେଶକୁ ଯୋଡିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିବା କହିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସମାଲୋଚନାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ସିଦ୍ଧୁ।

ପଢନ୍ତୁ;ନିଜର ପୁରୁଣା ସଂପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବା ପଛରେ ଥିବା କାରଣ କହିଲେ ଶରଦ ମାଲହୋତ୍ରା

Related posts

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More