Entertainment

ବଲିଉଡ୍‌ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ସୋନା ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ଧମକ

କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ସୋନା ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଲେ ମଦାରିୟା ସୁଫି ଫାଉଣ୍ଡେସନ୍

ବଲିଉଡ଼ ଗାୟିକା ସୋନା ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ଧମକ। ତାଙ୍କୁ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଇ-ମେଲ ଦିଆଯାଇଥିବା ନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ଼୍‌ରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଏହି ଓଡ଼ିଆ ଗାୟିକା। ସୋନା ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ‘ତୋରି ସୁରତ୍’କୁ ନେଇ ଏହି ଧମକ ମିଳିଛି। ଭିଡିଓରେ ସୁଫି ସଂସ୍କୃତିକୁ ଅବମାନନା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହା ସହ ଏହି ଭିଡିଓ ଅଶ୍ଳୀଳ ଓ ସାମ୍ପ୍ରଦାୟିକ ଉତେଜନା ସୃଷ୍ଟିକାରୀ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ସୋନାଙ୍କୁ ମଦାରିୟା ସୁଫି ଫାଉଣ୍ଡେସନ୍ ଧମକ ଦେଇଥିବା ସୋନା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ସୁଫିଜିମ୍ ଶାନ୍ତି, ନ୍ୟାୟ ଓ ମାନବାଧିକାର ପାଇଁ କାମ କରୁଥିବା ମଦାରିୟା ସୁଫି ଫାଉଣ୍ଡେସନ୍ର ସଭାପତି ସମୀର ବୋଘାନି କହିଛନ୍ତି ସୁଫି ସଙ୍ଗୀତ ପରିବେଷଣ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଫର୍ମାଟ୍ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ସୋନା ମହାପାତ୍ର ଗୀତ ଗାଇବା ବେଳେ ଯେଉଁ ନୃତ୍ୟ, ସ୍ୱର ଓ ପୋଷାକ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି ତାହା ଆପତିଜନକ। ଏହା ସହ ଏହି ଭିଡିଓ ଆଲବମ୍ ପାଇଁ ଫାଉଣ୍ଡେସନରୁ କୌଣସି ଅନୁମତି ନେଇନାହାନ୍ତି ସୋନା ମହାପାତ୍ର। ତେଣୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଓ ବିଭିନ୍ନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରୁ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିନେବାକୁ ଧମକ ଦିଆଯାଇଛି।

ପଢନ୍ତୁ; ଥକ୍କାପଣକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ? ନଚେତ୍ ହୋଇପାରେ ଏହିସବୁ ସମସ୍ୟା!

Related posts

‘ମୁଗଲ୍‌’ ସିନେମାରେ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଦୁଇ ସୁପର୍‌ଷ୍ଟାର୍‌

ENO Beuro

ସାଇନାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ରେ ନଜର ଆସିବେ ଶ୍ରଦ୍ଧା

ENO Beuro

ଭାଇରାଲ ହେଲା ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ପରର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ

ENO Beuro

Leave a Comment