LIFESTYLE

ସୁନ୍ଦର ତ୍ଵଚା ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ?ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଗାଜରରେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଉପଚାର

ଗାଜରରେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଟିପ୍ସ

ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ତାର ମୁହଁକୁ ଦାଗହୀନ ଏବଂ ଚମକପ୍ରଦ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲାବେଳେ,ଆଜିକାଲିର ବ୍ୟସ୍ତତାମୟ ଜୀବନରେ ମୁହଁରେ ଦାଗ ଏବଂ ନୀରସ ଚେହେରା ଦେଖାଯିବାଟା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ଏଥିପାଇଁ ସମସ୍ତେ ସେମାନଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ସଫା,ଚମକପ୍ରଦ ଏବଂ ଫ୍ରେସ୍‌ କରିବାକୁ ଚାହିଁଥାଆନ୍ତି ।  ଏହି କାରଣକୁ ନେଇ ନା ଯେ କେବଳ ଝିଅ ଅଟନ୍ତି ତାହା ନୁହେଁ ବରଂ ପୁଅମାନେ ବି ସେମାନଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ଲାଗି ବେଶ୍‌ ସଜାଗ୍‌ ରହୁଛନ୍ତି।

ଆପଣ ଯଦି କୌଣସି ପାର୍ଟି କିମ୍ବା ଫଙ୍କସନକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗାଜରର ଫେସ୍‌ପ୍ୟାକ୍‌କୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଗାଜରକୁ ଆଣି ତାହାର ଏକ ପେଷ୍ଟ୍‍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ହେବ।ଏହାପରେ ଏହି ପେଷ୍ଟ୍‍ରେ ଅଧା ଚାମଚ ବେସନ ଏବଂ କିଛି ମାତ୍ରାର ହଳଦୀକୁ ମିଶାଇ କରି ଚେହେରାରେ ଲଗାଇବାକୁ ହେବ ।୧୫ ମିନିଟ୍‌ ଯାଏଁ ଚେହେରାରେ ଏହାକୁ ଶୁଖିବା  ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଛାଡ଼ି ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ।ଏହାପରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଥଣ୍ଡା  ଜଳରେ ଧୋଇ ଦିଅନ୍ତୁ। ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଉପାୟକୁ ସପ୍ତାହକ ମଧ୍ୟରେ ୨ ରୁ ୩ ଥର କରନ୍ତୁ, ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ଚମକପ୍ରଦ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ?ମାନସିକ କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଶରୀରରେ ହୋଇଥାଏ ଯନ୍ତ୍ରଣା

Related posts

ଦୈନଦିନ ରୋଷେଇ ଘରେ ବ୍ୟବହୃତ ଜୀରାର ଉପକାରୀ ଗୁଣ ବିଷୟରେ ନଜର ପକାନ୍ତୁ

ENO Beuro

ଭେସଲିନ୍ ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ପାଇ ପାରିବେ ତ୍ଵଚା ଓ କେଶର ଚମକ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିପରି ?

ENO Beuro

ସୁସ୍ଥ ଶରୀର ଏବଂ ଓଜନ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ପାଇଁ କେଉଁ ସବୁ ଫଳ ଖାଇବା ଉଚିତ୍ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ENO Beuro

Leave a Comment