VASTU

ଶୋଇଲା ବେଳେ ବାସ୍ତୁଦୋଷ ଦୂର କରନ୍ତୁ ଓ ଧନ, ମାନ, ଯଶର ଅଧିକାରୀ ହୁଅନ୍ତୁ

ଶୋଇବାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗେ। କୁହାଯାଏ ଦୈନିକ ୬ରୁ ୮ ଘଣ୍ଟା ଶୋଇବା ଜରୁରୀ। କିନ୍ତୁ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଶୋଇଲା ବେଳେ ବାସ୍ତୁଦୋଷ ଦୂର ପାଇଁ କିଛି ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ନିୟମ ମାନି ଶୋଇଲେ ଧନ ବଢେ। ଖାଲି  ଧନ ବଢେ ନାହିଁ, ଆପଣ ଏପରି ଜିନିଷ ପାଇପାରିବେ ଯାହା ସ୍ୱପ୍ନରେ କେବେ ଭାବି ନ ଥିବେ। ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏସବୁ ପାଇବାକୁ ହେଲେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରର କିଛି ନିୟମକୁ ମାନିବା ଦରକାର।

  • ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଗୋଡ଼ ପୂର୍ବ ଦିଗରେ ରଖି ଶୋଇଲେ ଭାଗ୍ୟ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ରହିବ। ନାମ ଓ ଯଶର ଅଧିକାରୀ ହେବେ।
  • ଯଦି ଆପଣ ଉତ୍ତର ଦିଗକୁ ଗୋଡ଼ ଦେଇ ଶୋଉଛନ୍ତି ତାହାହେଲେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେବ। ଶରୀରର ସୁସ୍ଥ ରହିବା ସହ ଧନ ଓ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବ।
  • ଯଦି ଶୋଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ଗୋଡ଼ ପଶ୍ଚିମ ଦିଗରେ ଦେଇ ଶୋଉଛନ୍ତି ତାହାହେଲେ ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ଧାର୍ମିକ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହୋଇଥାଏ।
  • ଶୋଇବା ସମୟରେ ଗୋଡ଼ ଘରର ଦୁଆର ବନ୍ଧ ଆଡକୁ ଦେଇ ଶୋଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏହା ଅଶୁଭ ହୋଇଥାଏ। ଆପଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇପାରେ।

 

ପଢନ୍ତୁ, ୨୮ ନଭେମ୍ବର , ମଙ୍ଗଳବାର – ରାଶିଫଳ

Related posts

ଘରେ କେଉଁ ମାଟି ପାତ୍ର ଓ ଦ୍ରବ୍ୟ ରଖିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ ଅପର ସୁଖଶାନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘର ନିକଟରେ ରଖନ୍ତୁନି ଏସବୁ ଗଛ, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ ?

ENO Beuro

ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପରେ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କାହିଁକି କରାଯାଏନାହିଁ? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କାରଣ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More