Entertainment

‘ଦବଙ୍ଗ ୩’ରେ ସଲମାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ହିରୋଇନ

‘ଦବଙ୍ଗ ୩’ରେ ପୁଣି ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ସଲମାନଙ୍କ କମାଲ

ବଲିଉଡର ଡବଙ୍ଗ ସଲମାନ ଖାନ ବର୍ତମାନ ‘ରେସ ୩’ର ସୁଟିଙ୍ଗରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଦବଙ୍ଗ ଚରିତ୍ରରେ ସଲମାନ ଖାନ ଏପରି ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଯାହା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।  ଏହା ଭିତରେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଅରବାଜ ଖାନ୍ ଦବଙ୍ଗ ୩ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ବଡ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି ।

‘ଦବଙ୍ଗ ୩’ ୨୦୧୦ ରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିବା ଦବଙ୍ଗ ସନେମାର ତୃତୀୟ ପାର୍ଟ । ଏହି ସନେମାକୁ ଅରବାଜ ପ୍ରଯୋଜନା କରୁଥିବା ବେଳେ ଏଥର ମଧ୍ୟ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ସଲମାଙ୍କ ସହିତ ସୋନାକ୍ଷୀ ସ୍ନିହା ଲିଡ୍ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ଅରବାଜ ନିକଟରେ ଏକ ‘ସର୍ଟ ମୁଭି ଦେଖିବାକୁ ଆସିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରାଯାଇ ଥିଲା । ଅରବାଜ କହିଲେ କି ସେ ସର୍ଟ ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତିତ ୱେବ ସିରିଜରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବର୍ତମାନ ସେ ‘ଦବଙ୍ଗ ୩’ ଉପରେ ପୁରା ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଙ୍ଗ ଚଳିତ ବର୍ଷର ମଧ୍ୟ ଭାଗରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

କିଛି ଦିନ ପୂବରୁ ଏହି ସିନେମାର ଏକ ଗୀତ ର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସଲମାନ ଖାନ୍ ପୋଲିସ ପୋଷାକରେ ପୋଲ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଗୀତଟି ସଲମାନ ଖାଁଙ୍କ ‘ଦବଙ୍ଗ ୩’ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଅଂଶ ଥିଲା । ସେଥିରେ ସଲମାନ ଖାଁ ଗୁଣ୍ଡାଙ୍କ ସହିତ ମାଡଗୋଳ କରିବା ସହିତ ପୋଲ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବିଜେଡିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ

Related posts

ରିଲ ଲାଇଫ ‘ରାଧାକୃଷ୍ଣ’ ସୁମେଧ ଏବଂ ମଲ୍ଲିକା ଏବେ ରିୟଲ୍ ଲାଇଫରେ କରୁଛନ୍ତି ଡେଟ୍

Ratnamani Moharana

ପରଲୋକରେ ବିନୋଦ ଖନ୍ନାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଗୀତାଞ୍ଜଳି

ENO Beuro

ଫାଇନାଲ ହୋଇଛି ଦୀପିକା-ରଣବୀରଙ୍କ ବିବାହ ଡ଼େଟ୍! ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ଏବଂ କେଉଁଠି କରିବେ ବିବାହ

ENO Beuro

Leave a Comment