Entertainment

ବଧୂବେଶରେ ସୋନମଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍ !

ହାତରେ ଚୁଡି ଏବଂ ଗହଣାରେ ଭରା ସୋନମଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଲୁକ

ସୋନମ କପୁର ଆଜି ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ।  ବେଦୀରେ ବସିବାକୁ  ଯାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ସୁନ୍ଦରୀ ସୋନମ । ଦୀର୍ଘଦିନର ପ୍ରତିକ୍ଷା ପରେ ଆଜି ସୋନମ  ନିଜ ବୟପ୍ରେଣ୍ଡ ତଥା ବ୍ୟବସାୟୀ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କୁ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି । ବିବାହରେ ସୋନମ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗା ସହ ଓଜନଦାର ଗହଣା ପିନ୍ଧିଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ନାଲି ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗାରେ ସୋନମ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଛନ୍ତି ।

ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଫଟୋରେ ସୋନମ ନାଲି ରଂଗର ପୋଷାକରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ହାତରେ ଚୁଡି ଏବଂ ଗହଣାରେ ଭରା ସୋନମ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଛନ୍ତି । ସୋନମଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଡିଜାଇନର ଅନୁରାଧା ବକିନ ଏହି ଲେହେଙ୍ଗାକୁ ଡିଜାଇନ କରିଛନ୍ତି । ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୋନମ ବଧୂବେଶର ଏକ ଫଟୋ ଇନଷ୍ଟଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ସୋନମଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବ​‌ରେ ବଲିଉଡର ବହୁ ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଦୁଇ ଝିଅ ଜହ୍ନବୀ ଓ ଖୁସି ସହ ବୋନି କାପୁର ଏବଂ ପୁଅ ଅର୍ଜୁନ କାପୁର ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଓ ସ୍ବରା ଭାସ୍କର ମଧ୍ୟ ସୋନମଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ଭେନ୍ୟୁରେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ, ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ, ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର ଏବଂ କରଣ ଜୋହର ପହଂଚିଛନ୍ତି ।

କପୁର ପରିବାର ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ସୌଫ ଅଲ୍ଲୀ, ତୈମୁର ଓ ଭଉଣୀ କରିସ୍ମାଙ୍କ ସହ କରୀନ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଏହି ଉତ୍ସବରେ ବିଗ୍ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଜାଣନ୍ତୁ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ ସୁନୀଲ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନୀ କଥା

Related posts

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ବୋନି କପୁର କରିପାରନ୍ତି ତୃତୀୟ ବିବାହ , ଏହାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚା 

ENO Beuro

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ୨୦୦୮ର ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦୋସ୍ତାନାର ସ୍ୱିକେଲ

ENO Beuro

ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନାୟିକା ହେବେ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More