ଜେନିଭାରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ କପୁର

ସୋନାମ କପୁର ଆନନ୍ଦ ଆହୁଯାଙ୍କୁ ବିଭାହ କରିବେ

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାମ କପୁର ଓ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଯାଙ୍କୁ ବିଭାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।ପାରମ୍ପରିକ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ସୋନମ୍‌ଙ୍କ ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଆସନ୍ତା ମେ ୧୧ ଓ ୧୨ ତାରିଖରେ ଜେନିଭାରେ ବିବାହ ହେବ। ଏଥିପାଇଁ ସୋନମ୍‌ଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି ।

ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା କି ସୋନମଙ୍କ ବାହାଘର କେଉଁ ଜାଗାରେ ହେବ ଶେଥି ପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକ ଚିନ୍ତାରେ ଥିଲେ । ଆନନ୍ଦ ଆହୁଯା ଏହି ବାହାଘରକୁ ସ୍ପେଶାଲ କରିବା ପାଇଁ ଜେନିଭା ପ୍ଲେସ କୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ।

ବିବାହରେ ସୋନମ୍‌ କେଉଁ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବେ, ତାକୁ ଅବୁ ଜାନି ଏବଂ ସନ୍ଦିପ ଖୋସଲା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଫେମିନା ମିସ୍‍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓଡ଼ିଶା ୨୦୧୮ ବିଜୟିନୀ ଶ୍ରୁତିକ୍ଷା ନାୟକ

ଆସନ୍ତା ମେ ୧୧ ଓ ୧୨ ତାରିଖରେ ଜେନିଭାରେ ବିବାହ ହେବ - 91%

91%

ବିବାହରେ ସୋନମ୍‌ କେଉଁ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବେ, ତାକୁ ଅବୁ ଜାନି ଏବଂ ସନ୍ଦିପ ଖୋସଲା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି - 89%

89%
90%

Very Good!

ଜେନିଭାରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ କପୁର

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାମ କପୁର ଓ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଯାଙ୍କୁ ବିଭାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।ପାରମ୍ପରିକ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ସୋନମ୍‌ଙ୍କ ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଆସନ୍ତା ମେ ୧୧ ଓ ୧୨ ତାରିଖରେ ଜେନିଭାରେ ବିବାହ ହେବ। ଏଥିପାଇଁ ସୋନମ୍‌ଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି ।

No Votes Yet

You're not rated yet