SPORTS

ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: ଭାରତ ୮ ୱିକେଟରେ ବିଜୟୀ

Krishna Kumar Manoj
ରୋହିତ ,କୋହଲିଙ୍କ ଶତକ ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ବିସ୍ପୋରକ ଶତକ ବଳରେ ଭାରତ ଏକତରଫା ବିଜୟୀ ସହ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଉଭୟେ ଶତକ ମାରିବାରୁ ରବିବାର
SPORTS

ଅଫିସିଆଲ ସଙ୍ଗୀତ ଭିଡିଓରେ ଶାହରୁଖ୍‍ଙ୍କୁ ଶିଖାଇଲେ ରେହମାନ

Krishna Kumar Manoj
ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ପୁରୁଷ ହକି ବିଶ୍ୱକପର ଅଫିସିଆଲ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଜୟ ହିନ୍ଦ୍ ହିନ୍ଦ୍, ଜୟ ଇଣ୍ଡିଆ ଭିଡିଓକୁ ଜୀବନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଥର ବଲିଉଡ ବାଦଶାହ
SPORTS

ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ଆଜି ‘କେବିସି’ରେ ନଜର ଆସିବେ ନବୀନ

Krishna Kumar Manoj
ଓଡ଼ିଶାରେ ହେବାକୁ ଥିବା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍ ରେ ଭାରତ ପୁଣିଥରେ ଚମ୍ପିଆନ୍‍ ହୋଇ ଇତିହାସ ରଚିବ।’ ଏପରି ଦମ୍ଭୋକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ବିଗ୍‍ ବି’ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ। ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର
SPORTS

ଏସିଆନ ପାରା ଗେମ୍ସରେ ବ୍ରୋଞ୍ଜ ଜିତିଲେ ଜୟନ୍ତୀ

Krishna Kumar Manoj
ଓଡ଼ିଆ ପାରା ଆଥଲେଟ୍‌ ଜୟନ୍ତୀ ବେହେରା ଏବେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ଇତିହାସ ରଚିଛନ୍ତି। ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ଜାକର୍ତାରେ ଚାଲିଥିବା ଏସିଆନ ପାରା ଗେମ୍ସରେ ୨୦୦ ମିଟର ଦୌଡରେ ବ୍ରୋଂଜ
SPORTS

ଏସୀୟ ପାରା କ୍ରୀଡ଼ା:ସନ୍ଦିପ,ରାଜୁ ରକ୍ଷିତା,ସୂୟାଶଙ୍କୁ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ

Krishna Kumar Manoj
ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନରେ ୩ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ସହ ଭାରତକୁ ୧୧ ପଦକ ୨୦୦ ମିଟର ଫାଇନାଲରେ ଓଡିଆ ଝିଅ ଜୟନ୍ତୀ ଏସୀୟ ପାରା କ୍ରୀଡ଼ାରେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ସନ୍ଦୀପ ଚୌଧୁରୀ ଜାଭେଲିନ୍‍ ଥ୍ରୋରେ ବିଶ୍ୱରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି
SPORTS

ଲିଲିମା ପାଇବେ ଏକଲବ୍ୟ ପୁରସ୍କାର

Krishna Kumar Manoj
ଋତୁପର୍ଣ୍ଣା ଓ ଝିଲି ହେବେ ସମ୍ମାନିତ ମହିଳା ହକି ତାରକା ଲିଲିମା ମିଞ୍ଜ ସମ୍ମାନଜନକ ଏକଲବ୍ୟ ପୁରସ୍କାର-୨୦୧୮ ପାଇବା ପାଇଁ ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଇମ୍ଫାର ସୋସିଆଲ ଓ୍ବିଙ୍ଗ୍‌ ‘ଇମ୍ପାକ୍ଟ’ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇ ଆସୁଥିବା
SPORTS

ଭାରତ ଏସିଆ କପ୍‍ ଚମ୍ପିଅନ, ବାଂଲାଦେଶକୁ ୩ୱିକେଟରେ ହରାଇଲା

Krishna Kumar Manoj
ଭାରତ ହାସିଲ କଲା ସପ୍ତମ ଟାଇଟଲ ଭାରତକୁ ମିଳିଲା ସପ୍ତମ ଟାଇଟଲ। ଏସିଆ କପ୍‌ ଫାଇନାଲ୍‌ ମୁକାବିଲେରେ ଶେଷ ବଲ୍‌ରେ ରୋମାଞ୍ଚକର ବିଜୟ । ବାଲାଂଦେଶକୁ ୩ ଓ୍ଵିକେଟରେ ହରାଇ ସପ୍ତମ ଥର ଏସିଆ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More