ଆଜି ଆସିବ ଦୁବାଇରୁ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମର ଶରୀର , ଜୁହୁରେ ହେବ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର

ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ ସଦମା

ଶ୍ରୀଦେବୀ ଥିଲେ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚିତ୍ର ଦୁନିଆର ପ୍ରଥମ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଦମଦାର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଉ ଥିଲା ଲେଡି ଅମିତାଭ । ବଲିଉଡ ରୂପ କି ରାଣୀ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପରଲୋକରେ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ ସଦମା ଲାଗିଛି । ମାତ୍ର ୫୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗରେ କେବଳ ଫିଲ୍ମ ଜଗତ ନୁହେଁ ବରଂ ସମଗ୍ର ଦେଶ ସ୍ତବ ।

ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମର ଶରୀର ଦୁବାଇରୁ ଆସି ପାରିନାହିଁ । ତାଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀର ଆଣିବା ଲାଗି ଶିଳ୍ପୋଦ୍ୟୋଗୀ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ୧୩ ଆସନ ବିଶିଷ୍ଟ ଚଟର୍ଡ ବିମାନ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସାଢେ ଗୋଟାଏରେ ଦୁବାଇ ଅଭିମୁଖେ ଯାଇଛି ।

ତେବେ ଆଇନଗତ ପକ୍ରିୟାରେ ବିଳମ୍ବ ଯୋଗୁଁ ଗତକାଲି ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମୃତଦେହ ହସ୍ତାନ୍ତର ହୋଇପାରି ନ ଥିଲା । ଦୁବାଇର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଗଣମାଧ୍ୟମ ‘ଖଲିଜ ଟାଇମ୍ସ’ ସୂତ୍ରରୁ ଏହି ସୂଚନା ମିଳିଛି । କାରଣ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ସରିଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା, ରାତି ସୁଦ୍ଧା ଏ ସଂପର୍କୀତ ରିପୋର୍ଟ ଆସିନଥିଲା । ଏହାବାଦ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଆଇନଗତ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଶେଷ ହେବାକୁ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥିଲା । ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ନେଇ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଶବକୁ ସଂରକ୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ସମୟ ସାପେକ୍ଷ ।

ମୃତଦେହକୁ ଘରୋଇ ଜେଟରେ ପଠାଇବା ନେଇ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଆଇନଗତ ଦିଗ ରହିଛି । ଏସବୁ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମର ଶରୀର ଆଜି ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିମାନରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମରଶରୀର ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଂଚିବ । ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇଯାଇଛି ବଲିଉଡ । କେବଳ ଯେ ବଲିଉଡ ତାହା ନୁହେଁ ସାରା ଦେଶ ଶୋକପ୍ରକାଶ କରିଛି । ତାଙ୍କ ଶେଷ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ବାହାରେ ଥିବା ସମସ୍ତ କଳାକାର ମୁମ୍ବାଇ ଅଭିମୁଖେ ବାହାରିଛନ୍ତି । ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ବାସଭବନରେ ମଧ୍ୟ ଏଥିପାଇଁ ଭିଡ ଜମିଛି । ଆଜି ଜୁହୁର ପୱନ ହଂସ ମୁକ୍ତିଧାମରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଅନ୍ତେଷ୍ଟୀକ୍ରୀୟା ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ସକାଳୁ ଉଠିବା ପରେ କେଉଁ କାମ କରିବା ଅନୁଚିତ୍ ଏବଂ ଏହାର କାରଣ କ’ଣ ଜାଣନ୍ତୁ

ମାତ୍ର ୫୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗରେ କେବଳ ଫିଲ୍ମ ଜଗତ ନୁହେଁ ବରଂ ସମଗ୍ର ଦେଶ ସ୍ତବ - 4.7

94%

ଏସବୁ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମର ଶରୀର ଆଜି ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି - 4.6

92%
4.7/5

Excellent!

ଆଜି ଆସିବ ଦୁବାଇରୁ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମର ଶରୀର , ଜୁହୁରେ ହେବ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର

ଶ୍ରୀଦେବୀ ଥିଲେ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚିତ୍ର ଦୁନିଆର ପ୍ରଥମ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଦମଦାର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଉ ଥିଲା ଲେଡି ଅମିତାଭ । ବଲିଉଡ ରୂପ କି ରାଣୀ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପରଲୋକରେ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ ସଦମା ଲାଗିଛି । ମାତ୍ର ୫୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗରେ କେବଳ ଫିଲ୍ମ ଜଗତ ନୁହେଁ ବରଂ ସମଗ୍ର ଦେଶ ସ୍ତବ ।

No Votes Yet

You're not rated yet