• Home
  • Entertainment
  • ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଯାତ୍ରା : ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ରାଜକୀୟ ସମ୍ମାନ ସହିତ ହେବ
Entertainment

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଯାତ୍ରା : ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ରାଜକୀୟ ସମ୍ମାନ ସହିତ ହେବ

ତ୍ରିରଙ୍ଗାରେ ଘୋଡା ହୋଇଛି ତାଙ୍କ ମର ଶରୀର

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ।  ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ରାଜକୀୟ ସମ୍ମାନ ସହିତ ହେବ।ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପଛରେ ଲାଗି ରହିଛି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଭିଡ଼ । ତାଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ଯାତ୍ରାରେ ଯେଉଁ ବାହାନରେ ତାଙ୍କର ମର ଶରୀରକୁ ନିଆଯାଇଛି ସେଥିରେ ଅର୍ଜୁନ କପୁର, ବୋନି କପୁର ଓ ମୋହିତ ମାରଓ୍ଵାହ ରହିଛନ୍ତି । ସେଲିବ୍ରେସନ କ୍ଲବରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗାରେ ତାଙ୍କ ମର ଶରୀରକୁ ଘୋଡ଼ାଇ ଶ୍ମଶାନଘାଟକୁ ନିଆଯାଇଛି ।

ଅନ୍ତିମ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ପ୍ରଶାସନ ଏବଂ ପୋଲିସ କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଛନ୍ତି । ମର ଶରୀରକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି । ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାରକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସାରା ଦେଶରୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସୂଅ  ଛୁଟିଛି।

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଯାତ୍ରା : ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ରାଜକୀୟ ସମ୍ମାନ ସହିତ ହେବ sridevi furnel

ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମର ଶରୀର ପବନ ହଂସ ମଶାଣି ଗୃହରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛି । ସେଲିବ୍ରେସନ ସ୍ପୋର୍ଟ୍ସ କ୍ଲବରୁ ମଶାଣି ଗୃହ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଦୂରତା ଅତିକ୍ରମ କରିବାରେ ୧୦ ମିନିଟ୍ ସମୟ ଲାଗିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ପ୍ରବଳ ଜନ ଗହଳି କାରଣରୁ ମର ଶରୀର ପହଞ୍ଚିବାରେ ୪୫ ମିନିଟ୍ ସମୟ ଲାଗି ଯାଇଛି ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେଲିବ୍ରେସନ ସ୍ପୋର୍ଟ୍ସ କ୍ଲବରେ ବଲିଉଡ ଜଗତରୁ କାଜୋଲ, ଅଜୟ ଦେବଗନ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ଵର୍ୟ୍ୟା ବଚ୍ଚନ ଓ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତିମ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି।  ଫରାହ ଖାନ,  ଅକ୍ଷୟ ଖନ୍ନା ଓ ରବି କିଶାନ ମଧ୍ୟ ସେଲିବ୍ରେସନ ସ୍ପୋର୍ଟ୍ସ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଅନ୍ତିମ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ  ।

ସଙ୍ଗୀତକାର ବାପି ଲାହିରି, ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ, ଝିଅ ସାରା ଆଲ୍ଲୀ ଖାନ, ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ ନିଜର ପତି ସହିତ ଚାନ୍ଦନୀଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଏହି ପରି ଜାଭେଦ ଅଖତର, ଜନ ଆବ୍ରାହମ ଓ ନିଲ ନିତିନ ମୁକେଶ ମଧ୍ୟ ସେଲିବ୍ରେସନ ସ୍ପୋର୍ଟ୍ସ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଭିଡ଼ ଜୁଟି ରହିଛି। ଏହି ପରି ବଲିଉଡ ଜଗତ ଅଶ୍ରୁ ସହିତ ଚାନ୍ଦିନୀଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଦେଇଛନ୍ତି।
ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଯାତ୍ରା : ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ରାଜକୀୟ ସମ୍ମାନ ସହିତ ହେବ sridebi
ପଢନ୍ତୁ ;

ମୋମୋ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କେତେ କ୍ଷତିକାରକ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ସାଉଥ୍ ସୁପର ଷ୍ଟାର ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଭାଙ୍ଗିଲା ରେର୍କଡ

Krishna Kumar Manoj

ବଡ଼ ପରଦାରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଆଉ ଏକ ବାପା-ଝିଅ ଯୋଡି

Krishna Kumar Manoj

ଜାଣନ୍ତୁ ସଲମାନ ଖାନ କାହିଁକି ବିଭାହ କରୁ ନାହାନ୍ତି ,ଏ ବିଷୟରେ ନିଜେ ସଲମାନ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More