Entertainment

ଫିଟ୍‌ ଓ ସୁନ୍ଦର ରହିବା ପାଇଁ ଶ୍ରୀଦେବୀ କରିଥିଲେ ୨୯ ଥର ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍‌ ସର୍ଜରୀ

By ENO Beuro

February 27, 2018

ପରଲୋକରେ ବଲିଉଡ୍ ଚାନ୍ଦିନୀ ଶ୍ରୀଦେବୀ । ବଲିଉଡର ପ୍ରଥମ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କର ୫୪ ବର୍ଷରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଦୁବାଇରେ ଏକ ବିବାହ ଭୋଜିରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଯାଇଥିବା ଅବସରରେ ହୃଦଘାତରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।ଶ୍ରୀଦେବୀ ଦୁବାଇରେ ବାଥ୍‌ ଟପ୍‌ରେ ବୁଡ଼ି ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ଶବବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟରେ ଲେଖାଯାଇଛି କି ତାଙ୍କ ନମୂନାରୁ ନିଶା ଦ୍ରବ୍ୟ ମିଳିଛି ।

ମାତ୍ର ଏହାକୁ ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରି ପାରୁନାହାଁନ୍ତି ସିନେ ତାରକା ଓ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଆଉ କିଛି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ମାତ୍ର ନିଜକୁ ସବୁବେଳେ ଫିଟ୍‌ ରଖିବାକୁ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଥରେ ନୁହେଁ କି ଦୁଇ ଥର ନୁହେଁ ୨୯ ଥର ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଛନ୍ତି । ନିଜର ସୁନ୍ଦରତାକୁ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ସିଏ ବାରମ୍ବାର ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍‌ ସର୍ଜରୀ କରିଛନ୍ତି।

ଶ୍ରୀଦେବୀ କରିଥିଲେ ୨୯ ଥର ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍‌ ସର୍ଜରୀ। ଶେଷଥର ପାଇଁ ସେ ଯେଉଁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍‌ ସର୍ଜରୀ କରିଥିଲେ ସେଥିରେ କିଛି ତ୍ରୁଟି ରହିଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଔଷଧ ମଧ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା । କାଲିଫର୍ଣ୍ଣଆର ଜଣେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ସେ ଡାଏଟ୍‌ ପାଇଁ ବଟିକା ମଧ୍ୟ ଖାଉଥିଲେ।

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି  ଅଧିକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍‌ ସର୍ଜରୀ କରିବା ଦ୍ୱାରା କେଉଁ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯାଇଥାଏ। ଜାଣନ୍ତୁ?

ପଢନ୍ତୁ;

ମୃତ୍ୟୁର ଉପହାର ଘଟଣା : ପ୍ରେମ ନୁହେଁ , ପୂର୍ବଶତ୍ରୁତା !