News

ଝିଅ ଅଝଟ ହେବାରୁ ପିଠା ପାତିଆରେ ଚେଙ୍କ ଦେଲେ ପାଳିତା ବାପା

୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁକନ୍ୟାକୁ ଦେଲା ଚେଙ୍କ

ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ପାଳିତ କନ୍ୟାକୁ ଚେଙ୍କ ଦେଇଛି ବାପା । ଜଣେ ୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ପାଳିତ ବାପା ଅମାନବିୟ ଭାବେ ଚେଙ୍କ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପାଳିତ ବାପା ରୁନା ଗୌଡ଼କୁ ବଡବଜ଼ାର ଥାନା ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କର ପୋଷ୍ୟ କନ୍ୟାବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ବ୍ରହ୍ମପୁର ଶ୍ରୀରାମ ନଗର ସାହିର ଦାଶରଥୀ ମାଝି ନିଜ ଝିଅକୁ ପ୍ରତିପାଳନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବାରୁ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଗୌଡକୁ ଦେଇଥିଲେ । ହେଲେ କୌଣସି କାରଣ ପାଇଁ ଅଳି କରୁଥିବା ୪ବର୍ଷର କୁନି ଝିଅକୁ ଅତି ଅମାନବୀୟ ଭାବେ ତତଲା ଖଡିକାରେ ଚେଙ୍କି ଦେଇଥିଲେ ରାଜେନ୍ଦ୍ର । କିଛିଦିନ ହେବ ଏହି ୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁକନ୍ୟାଟି କଥା ନ ମାନିବାରୁ ଗୋଟିଏ ଘରେ ବନ୍ଦ ରଖି ରୁନା ତାକୁ ଚେଙ୍କ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ।

ବନ୍ଦ ରହିଥିବା ଶିଶୁକନ୍ୟାଟିର କାନ୍ଦ ଶୁଣି  ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳର ଲୋକମାନେ କନ୍ୟାଟିକୁ ଘର ଭିତରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଶିଶୁକନ୍ୟାଟିକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ବଡବଜାର ଥାନାରେ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି । ଶିଶୁଟିର ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚେଙ୍କ ଦାଗ ରହିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପୋଲିସ ପୁରା ମାମଲାର ଛାନଭିନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ସାଲେପୁର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା : ଜେଲରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ

Related posts

ଜେସିବିକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଏର୍ଣ୍ଣାକୁଲମ-ହାଓ୍ବଡ଼ା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍‌

ENO Beuro

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ନବୀନଙ୍କ ଫିଟନେସ ଭିଡିଓ

Ratnamani Moharana

ଆଶା ସହାୟିକାଙ୍କ ତଦାରଖ ଗସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧିକୁ କ୍ୟାବିନେଟର ଅନୁମୋଦନ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment