News

ବିଜେପି ନିର୍ବାଚନୀ ଇସ୍ତାହାରରେ ମିଛ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦର୍ଶାଇ ଟୁଇଟ୍‌ କଲେ ସୁବ୍ରମଣିୟାନ୍‌ ସ୍ୱାମୀ

ବିଜେପିର ନିର୍ବାଚନୀ ଇସ୍ତାହାରରେ ଦୁଇଟି ସାଙ୍ଘାତିକ ଭୁଲ୍‌

ନିକଟରେ ବିଜେପି  ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା ନିର୍ବାଚନୀ ଇସ୍ତାହାର । ଏହି ଇସ୍ତାହାରରେ ବିଜେପି ଜନସାଧାରଙ୍କୁ ଦେଇଛି ବହୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି  । ଦଳର ନିର୍ବାଚନୀ ଇସ୍ତାହାରରେ ଦୁଇଟି ସାଙ୍ଘାତିକ ଭୁଲ୍‌  ଥିବା ନେଇ ନିଜ ଟୁଇଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଟୁଇଟ  କରିଛନ୍ତି ବରିଷ୍ଠ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ନେତା ଓ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ସୁବ୍ରମଣିୟାନ୍‌ ସ୍ୱାମୀ ।ସୋମାବାର ଦିନ ‘ସଙ୍କଳ୍ପ ପତ୍ର’ ରିଲିଜ୍‌ କରିଥିବା ବିଜେପି ୨୦୨୨ ସୁଦ୍ଧା କୃଷକମାନଙ୍କର ଆୟ ଦୁଇଗୁଣା ବଢ଼ାଇବା ଲାଗି ପଣ କରିଛି। ସ୍ୱାମୀ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ ୨୦୨୨ ସୁଦ୍ଧା ଚାଷୀଙ୍କ ଆୟ ଦୁଇଗୁଣା କରିବା ଅର୍ଥ ‘ବାର୍ଷିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି  ହାର ୨୪% କରିବା’ ଯାହା ହାସଲ କରିବା ଅତି କଷ୍ଟକର ବ୍ୟାପାର। ଅତି ବେଶୀରେ ବାର୍ଷିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହାର ୧୦% କରିହେବ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି କି, ଇସ୍ତାହାରରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଥିବା ଭାରତର ତୁଳନାତ୍ମକ ‘ଗ୍ରସ୍‌ ଡୋମେଷ୍ଟିକ୍‌ ପ୍ରଡକ୍ଟ୍‌’ ତୃତୀୟ ବୃହତ୍ତମ’ ଷଷ୍ଠ  ନୁହେଁ। ଏ ଦୁଇଟି ପ୍ରମାଦକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବାକୁ ମୁଁ ରାଜନାଥ ସିଂହଙ୍କୁ ଖବର ଦେଇଛି। ଓ ବିଜେପି ଏହି ସବୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ନିର୍ବାଚନୀ ଇସ୍ତାହାରରୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି ସୁବ୍ରମଣିୟାନ୍‌ ସ୍ୱାମୀ।
ପଢନ୍ତୁ: ଦିନିକିଆ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଗସ୍ତରେ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ମାରାଥନ ପ୍ରଚାର

 

Related posts

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର:ପୁଲିସ ଗୁଳିରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଲାଲା ଆହତ!

ENO Beuro

ପରଲୋକରେ ରାଜ କପୁରଙ୍କ ପତ୍ନୀ କୃଷ୍ଣା ରାଜ କପୁର

ENO Beuro

ଶିଳ୍ପୀ ସୁଦର୍ଶନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଇଣ୍ଡିଆନ ଏୟାରଫୋର୍ସକୁ ପ୍ରଶଂସା

Ratnamani Moharana

Leave a Comment