EnewsOdia.Com

ଆମକୁ ଆଉ ୧୫୫ ଦିନ ଯୁଦ୍ଧ କରିବାକୁ ପଡିବ: ସୁବ୍ରତ ବାଗଚୀ

କରୋନା ଭାଇରସକୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାର covid19.odisha,gov.in ପୋର୍ଟାଲ ଓ ୧୦୪ ନମ୍ବର ଜାରି କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଗତକାଲି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ପୋର୍ଟଲାରେ ୨୧୩୧ ଜଣ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ କରିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ ଲୋକ ୟୁଏଇ, ୯ ପ୍ରତିଶତ ଲୋକ ୟୁଏସ, ୪ ପ୍ରତିଶତ ଲୋକ ୟୁକେ ର ବୋଲି ସୁବ୍ରତ ବାଗଚୀ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମୀଳନିରେ କହିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ରାଜ୍ୟରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ମଧ୍ୟରୁ କେବଳ ମାଲକାନାଗିରିରୁ କୌଣସି ଲୋକ ପୋର୍ଟାଲରେ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ କରିନାହାନ୍ତି । ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଖୋର୍ଦ୍ଧା, କଟକ, କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାର ବୋଲି ସୁବ୍ରତ ବାଗଚୀ କହିଛନ୍ତି ।

ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ କରିଥିବା ଲୋକ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୯୭ ପ୍ରତିଶତ ଲୋକ ବୃଦ୍ଧା ଥିବାର କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସମସ୍ତ କରୋନା ଭାଇରସରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ସୁବ୍ରତ ବାଗଚୀ କହିଛନ୍ତି । ଆଉ ୫ ଟି ଦେଶକୁ ଆଜି କରୋନା ଭାଇରସ ବ୍ୟାପିବା ସହ ମୋଟ ୧୬୭ ଦେଶରେ କରେନା ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆମକୁ ଆଉ ୧୫୫ ଦିନ ଏହି ଭାଇରସ ସହ ଲଢିବାକୁ ପଡିବ । ଭାରତରେ ୧୪୮ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କରେନା ଭାଇରସ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି । ରାଜ୍ୟରେ ୪୭ ଜଣଙ୍କ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ୪୬ ଜଣଙ୍କ ରିର୍ପୋଟ ନେଗେଟିଭ ଆସିଛି ବୋଲି ସୁବ୍ରତ ବାଗଚୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ: କରୋନା ପାଇଁ ରାଜଧାନୀର ୧୭ ହାଟ ଉପରେ ଲାଗିଲା କଟକଣା

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଓଡ଼ିଶାରେ ପ୍ରଥମ କରୋନା ରୋଗୀ !

Ratnamani Maharana

୨୫ ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ପିଲା ଦାନ୍ତ ଘଷି ଗିନିଜ ବୁକ ଅଫ ଓ୍ଵାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା କିସ୍‌

Ratnamani Maharana

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ ଦେଖି ଦୁନିଆ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

Ratnamani Maharana

ଛାଡ଼ୁନି ସାରଥି ମୋହ, ଭଦ୍ରକ ଟାଉନ ଥାନା ଅଂଚଳରେ ସାରଥି ବାବାଙ୍କୁ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା

Ratnamani Maharana

ଦିଲ୍ଲୀରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସହ ପଡ଼ିଲା କୁଆପଥର

Ratnamani Maharana

ହୋଲିରେ ମଦୁଆଙ୍କୁ ସାବାଡ଼୍‌ କରିବ ପୁଲିସର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍‌

Ratnamani Maharana