Loading...

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ସୁହାନା

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ସୁହାନା

ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀକୁ ନେଇ ସୁହାନା ଏକ କଳା ସାଟିନ୍ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଚିତ୍ରରେ ସୁହାନା ପୋଜ୍ ଦେବାବେଳେ କ୍ୟାମେରାଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ସେ ଏହି ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନ୍ ଲେଖି ନାହାଁନ୍ତି, ଫଟୋ ସହିତ ଏକ କଳା ହୃଦୟ ଇମୋଜି ଯୋଡିଛନ୍ତି।

ନ୍ୟୁୟର୍କ ୟୁନିଭରସିଟିର ଟିଶ୍ ସ୍କୁଲ୍ ଅଫ୍ ଆର୍ଟରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରି ଭାରତ ଫେରିଥିବା ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନ୍‌ ଏବଂ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନର୍ ଗୌରୀ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଝିଅ ସୁହାନା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଆକ୍ଟିଭ୍‌। ସୁହାନା ତାଙ୍କ ଫଟୋସୁଟରୁ ଏକ ନୂଆ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀକୁ ନେଇ ସୁହାନା ଏକ କଳା ସାଟିନ୍ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଚିତ୍ରରେ ସୁହାନା ପୋଜ୍ ଦେବାବେଳେ କ୍ୟାମେରାଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ସେ ଏହି ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନ୍ ଲେଖି ନାହାଁନ୍ତି, ଫଟୋ ସହିତ ଏକ କଳା ହୃଦୟ ଇମୋଜି ଯୋଡିଛନ୍ତି।

YouTube

ନିକଟରେ ଆମେରିକାରୁ ଫେରିଥିବା ସୁହାନା ଖୁସି କପୁର ଏବଂ ଅଗସ୍ତ୍ୟ ନନ୍ଦାଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ। ଖୁସି ବୋନି କପୁର ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଝିଅ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅଗସ୍ତ୍ୟ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାତି। ନିକଟରେ ସେମାନେ ଆର୍କି କମିକ୍ସର ଆଗାମୀ ‘ଲାଇଭ୍ ଆକ୍ସନ୍ ମ୍ୟୁଜିକାଲ୍ ଆଡାପ୍ଟେସନ୍’ ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

Ratnamani Maharana

Shakespeare, in the beautiful garden, among the party. Some of the hall: in fact she was ever to.