Video

“ସୁନା ପିଲା ଟିକେ ସ୍କ୍ରୁ ଢିଲା” ନୂଆ ଓଡିଆ ଛବି ର ମ୍ୟୁଜିକ ରିଲିଜ ହେଇଛି

ସୁନା ପିଲା ଟିକେ ସ୍କ୍ରୁ ଢିଲା ଏକ ମଜାଦାର କାହାଣୀ । ଏଥିରେ ବାବୁଶାନ, ଶୀତଲ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି । ପିଣ୍ଟୁ ନନ୍ଦ, ପପୁ ପମ ପମ, ପ୍ରଜ୍ଞା, ମିହିର ଦାସ, ଉତ୍ତମ ମହାନ୍ତି, ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି, ସଲିଳ ମିତ୍ର ଆଦି ସହ କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ।

ଏହି ସିନେମା ଟି ପ୍ରକାଶ ଆଣ୍ଡ ଧିରାଜ ଏନ୍ଟାରଟେନମେନ୍ଟ ଇନ ଆସୋସିଏସନ ୱୀଥ ବାବୁଶାନ ଫିଲ୍ମ୍ସ ବ୍ୟାନର ରେ ନିର୍ମିତ ହଉଛି । ତୃପ୍ତି ତ୍ରିପାଠୀ ଙ୍କ କାହାଣୀ କୁ ପ୍ରୋଯୋଜନ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ବେହେରା ଓ ସୁନୀଲ କୁମାର ଯାଦବ ।

ସହ ପ୍ରଯୋଜନା ରେ ଅଛନ୍ତି, ପ୍ରତାପ କୁମାର ବେହେରା ଓ ଅନିଲ କୁମାର ଯାଦବ । ଏହାର ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ଓ ନିର୍ଦେଶନା ଦାଇତ୍ଵରେ ଅଛନ୍ତି ସୁଧାକର ବସନ୍ତ ।

ଗୀତିକାର ନିର୍ମଲ ନାୟକ ଓ ବପୁ ଗୋସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ବଳିଷ୍ଠ ଲେଖାକୁ, ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ ଅଭିଜିତ ମଜୁମଦାର ସୁନ୍ଦର ସ୍ଵରରେ ସଜାଇଛନ୍ତି । ବାବୁଶାନ, ଅଭିଜିତ, ତାରିକ, ପ୍ରଜ୍ଞା, ପିଙ୍କି ପ୍ରଧାନ ପ୍ରଭୁତି କଣ୍ଠ ଶିଳ୍ପୀ ନିଜର ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇଛନ୍ତି ।

ସୁନା ପିଲା ଟିକେ ସ୍କ୍ରୁ ଢିଲା କାହାଣୀ ସଂକ୍ଷେପରେ :

ଏହି କାହାଣୀ ଟି ଚାରୋଟି ଚରିତ୍ର ମଧ୍ୟ ରେ ଘୂରିବୁଲୁଥାଏ । ଯେଉଁ ଚାରିଜଣ ଙ୍କ ଚରିତ୍ର ବିଷୟରେ ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ରେ ବର୍ଣ୍ଣନା ହେଇଛି, ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଜଣଙ୍କର ବିନା ମତାମତ ରେ ବାହାଘର ଠିକ ହେଇସାରିଥାଏ ।

ଏଠି ମଧ୍ୟରେ ଚାରିଜଣଜାକ ଏକ କ୍ରିକେଟ ମ୍ୟାଚ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରନ୍ତି । ଏହି ସୁବର୍ଣ୍ୟାଧ ମ୍ୟାଚ ରେ କ୍ୟାଚ ଧରିଲା ବେଳକୁ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ର, ମାନେ ସିନେମା ରେ ଲୀଡ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୁଏ । ବଳ ତ ମୁଣ୍ଡରେ ବାଜିବା ହେତୁ ତାର ମେମୋରୀ ଲସ ହୁଏ ।

କିନ୍ତୁ ସେ ତାର କଲେଜ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ମାନେ ପକାଇ ପରେ ଏବୋଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିପାରେ । ସେ ନିଜର ପ୍ରେମ ଓ ବାହାଘର କଥା ଭୁଲିଯାଇଥାଏ ।

ତାର ସାଙ୍ଗମାନେ ତାକୁ ତାଙ୍କର କମ୍ପାନି ରେ ରଖନ୍ତି ଏବୋଂ ଏକ ମଜାଳିଆ ଡ୍ରାମା କରନ୍ତି ତାର ବାହାଘର କରିବା ପାଇଁ, ଯାହା ସୁନା ପିଲା ଟିକେ ସ୍କ୍ରୁ ଢିଲା ରେ ବର୍ଣିତ ।

ଟେକନିସିୟାନ୍ସ:

ବ୍ୟାନର: ପ୍ରକାଶ ଆଣ୍ଡ ଧିରାଜ ଏନ୍ଟାରଟେନମେନ୍ଟ ଇନ ଆସୋସିଏସନ ୱୀଥ ବାବୁଶାନ ଫିଲ୍ମ୍ସ

କାହାଣୀ: ତୃପ୍ତି ତ୍ରିପାଠୀ

ପ୍ରୋଯୋଜନା: ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ବେହେରା ଓ ସୁନୀଲ କୁମାର ଯାଦବ ।

ସହ ପ୍ରଯୋଜନା: ପ୍ରତାପ କୁମାର ବେହେରା ଓ ଅନିଲ କୁମାର ଯାଦବ

ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ଓ ନିର୍ଦେଶନା: ସୁଧାକର ବସନ୍ତ ।

ଗୀତିକାର:  ନିର୍ମଲ ନାୟକ ଓ ବପୁ ଗୋସ୍ଵାମୀ

ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ:  ଅଭିଜିତ ମଜୁମଦାର

କଣ୍ଠ ଶିଳ୍ପୀ: ବାବୁଶାନ, ଅଭିଜିତ, ତାରିକ, ପ୍ରଜ୍ଞା, ପିଙ୍କି ପ୍ରଧାନ

ଅଭିନୟରେ : ବାବୁଶାନ, ଶୀତଲ, ପିଣ୍ଟୁ ନନ୍ଦ, ପପୁ ପମ ପମ, ପ୍ରଜ୍ଞା, ମିହିର ଦାସ, ଉତ୍ତମ ମହାନ୍ତି, ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି, ସଲିଳ ମିତ୍ର

 

Related posts

Watch And Enjoy The Promo Video Of Dele Dhara Katha Sare Odia Movie

Jitendra

“Katha Deli Matha Chhuin” – Studio Version Title Song HD Video

Jitendra

Emiti Bi Heipare Will Create A Unique Credit – Rabi Narayan Das

Jitendra

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More