• Home
  • News
  • ସୁନନ୍ଦା ପୁଷ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଶଶି ଥରୁର୍‌ଙ୍କୁ ସମନ୍‌
News

ସୁନନ୍ଦା ପୁଷ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଶଶି ଥରୁର୍‌ଙ୍କୁ ସମନ୍‌

ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସୁନନ୍ଦା ପୁଷ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା

ସୁନନ୍ଦା ପୁଷ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ବଢ଼ିଲା କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ ଶଶି ଥରୁରଙ୍କ ଅଡୁଆ। ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ କୋର୍ଟ ତାଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାବେ ଦର୍ଶାଇ ଜୁଲାଇ ୭ ତାରିଖରେ ହାଜର ହେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାରେ ଚାର୍ଜସିଟରେ ପୋଲିସ ଶଶି ଥରୁରଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୋଲି ଦର୍ଶାଇ ଥିବାରୁ କୋର୍ଟ ତାଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାବେ ନୋଟିସ୍ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୁନନ୍ଦା ପୁଷ୍କରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଇ-ମେଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ୱାମୀ ଶଶି ଥରୁରଙ୍କୁ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଥିଲେ। ଏଥିରେ ସୁନନ୍ଦା କହିଥିଲେ ‘ମୋର ଆଉ ବଞ୍ଚି ରହିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ନାହିଁ, ମୁଁ ମରିବାକୁ ଚାହେଁ’। ଏହି ଇ-ମେଲ୍ ମୃତ୍ୟୁର ୯ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ତାଙ୍କ ପତି ଶଶିଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଏହି ଇ-ମେଲ୍ ବାର୍ତ୍ତାକୁ ସୁନନ୍ଦାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକାଳୀନ ଜମାନବନ୍ଦି ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,୨୦୧୪ ଜାନୁୟାରୀ ୧୭ରେ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀସ୍ଥିତ ଏକ ହୋଟେଲ କୋଠରିରୁ ସୁନନ୍ଦାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଠାବ କରାଯାଇଥିଲା। ଶରୀରରେ ବିଷକ୍ରିୟା ଯୋଗୁଁ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା କୋର୍ଟଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା । ହୋଟେଲ ରୁମରୁ ପୋଲିସ ୨୭ଟି ଆଲପ୍ରାକ୍ସ ବଟିକା ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ପାଇଥିଲା। ସୁନନ୍ଦାଙ୍କ ମୃତଦେହରେ ବହୁ କ୍ଷତ ଚିହ୍ନ ରହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେଗୁଡିକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ଫର୍ଦରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି।

ସୁନନ୍ଦା ପୁଷ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଶଶି ଥରୁର୍‌ଙ୍କୁ ସମନ୍‌ ସୁନନ୍ଦା ପୁଷ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଶଶି ଥରୁର୍‌ଙ୍କୁ ସମନ୍‌ sunanda

ପଢନ୍ତୁ; କେଉଁ ସବୁ ବଦ ଅଭ୍ୟାସ ଥିଲେ ମୁହଁରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ରଣ ହୋଇଥାଏ? ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ସହ ଭାରତୀୟ ବାୟୁ ସେନା ମାର୍ଶାଲ ଅର୍ଜନ ସିଂହ ଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ

Krishna Kumar Manoj

୨୧ରେ ପୁଣି ଲଘୁଚାପ,ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା

Krishna Kumar Manoj

ଆଜିଠୁ ବଜେଟ ଅଧିବେଶନ ! ଫେବୃଆରୀରେ ଜେଟଲୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥାପନ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More