Entertainment

ସଂଜୟ ଦତଙ୍କୁ ୧୦ କୋଟିର ସମ୍ପତି ଦାନ କଲେ ମହିଳା ଫ୍ୟାନ

ମହିଳା ଫ୍ୟାନ ନିଜର ସବୁ ସମ୍ପତି ଦାନ କଲେ

ଅଭିନେତା ସଂଜୟ ଦତଙ୍କୁ ଜଣେ ମହିଳା ଫ୍ୟାନ ନିଜର ସବୁ ସମ୍ପତି ଦାନ କରିଛନ୍ତି । ୬୨ ବର୍ଷୀୟା ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ନିଶି ହରିଶ୍ଚନ୍ଦ୍ର ତିପାଠୀ । ସେ ମାଲବାର ହିଲ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତ୍ରିବେଣୀ ତ୍ରିବେଣୀ ଆପର୍ଟମେଂଟରେ ଅଢେଇ ହଜାର ବର୍ଗଫୁଟର ତିନି ବିଏଚକେ ପ୍ଲଟରେ ରହୁଥିଲେ । ମହିଳା ଫ୍ୟାନ ଜଣକ  ୧୦ କୋଟିର ସମ୍ପତି ସଂଜୟଙ୍କ ନାମରେ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଜାନୁଆରୀ ୧୫ରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ତେବେ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ସେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ବରୋଦାର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପାଖରେ ନିଜର ସବୁ ସମ୍ପତି ଓ ୱିଲ ଜମା ଦେଇଥିଲେ । ସେହି ୱିଲରେ ସେ ତାଙ୍କର ସବୁ ସମ୍ପତିର ମାଲିକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଂଜୟ ଦତ ବୋଲି ଉଲେଖ କରିବା ସହିତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପାଲି ହୀଲ ଠିକଣା ମଧ୍ୟ ସେଥିରେ ଲେଖିଥିଲେ ।

ଏ କଥା ସଂଜୟ ଦତ ଜାଣିଲା ପରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ବଡୋଦାର ବାଲକେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଏକ ପତ୍ର ଲେଖିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମାଲାବାର ହିଲ ନିବାସୀ ନିଧି ହରିଶ୍ଚନ୍ଦ୍ର ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ନାମରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଓ ୧୦ କୋଟିର ସମ୍ପତିକୁ  ନିଧିର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଦେବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି । ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ମିଳିବା ପରେ ତାଙ୍କର ଓକିଲ ସୁଭାଷ ଜାଦବ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି କି ସିନେମା ଷ୍ଟାର ଏହାକୁ ନେଇ କୌଣସି ଦାବି ମଧ୍ୟ କରିବେ ନାହିଁ ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ସଂଜୟ ଦତ କହିଛନ୍ତି କି ‘ଅଭିନେତା ହୋଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ଆମ୍ଭେ ଏହି ପ୍ରକାରର ଘଟଣା ସବୁକୁ ସାମନା କରିଥାଏ । ବେଳେ ବେଳେ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ଆମ ନାମ ଅନୁସାରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ନାଁ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଆମକୁ ରାସ୍ତାରେ ଅନୁସରଣ କରିଥାନ୍ତି ଆମକୁ ଫୁଲ, ଗିଫ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରକାର ଘଟଣା ଆଗରୁ କେବେ ନ ଦେଖିବା ସେ କହିଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ଘଟଣାରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ସୁଟିଂ ସେଟକୁ ଫେରିଲେ ଜାହ୍ନବୀ : ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ‘ଇଂଲିଶ ଭିଂଲିଶ’ ସିନେମା ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଲେ ଜାହ୍ନବୀ

Related posts

ରିଲିଜ ହେଲା ହ୍ୟୁମାନ ସାଗରଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ଦୁଖଃଭରା ଗୀତ “ମୋ ସାଥେ ଖେଳିଳୁ”

ENO Beuro

ନିର୍ବନ୍ଧ ଖବର ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପୁଅ!

ENO Beuro

୩୧ ବର୍ଷରେ ପାଦ ରଖିଛନ୍ତି ଆଶିକି ଗର୍ଲ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର! ନିଜର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବଲିଉଡରେ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More