SPORTS

ଦିଲ୍ଲୀକୁ ୧୨୯ ରନରେ ହରାଇ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ହେଲା ବିଜୟୀ

ଆସନ୍ତାକାଲି ଫିରୋଜ ଶାହା କୋଟଲା  ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ସନରାଇଜର୍ସ ୫ ୱିକେଟରେ ଦିଲ୍ଲୀ କାପିଟାଲ୍ସକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ସନରାଇଜର୍ସ ଟସ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ଫିଲଡିଙ୍ଗ କରିବାର ନିଷ୍ପତି ନେଇଥିଲା। ଅଧିନାୟକ ଶ୍ରେୟାସ ଆୟରଙ୍କ ଲଢ଼ୁଆ ୪୩ ରନ୍‌ର ଇନିଂସ ସତ୍ତ୍ବେ ଦିଲ୍ଲୀ ୮ ୱିକେଟରେ ୧୨୯ ରନ୍ କରି ପାରିଥିଲା। ପରେ ଜନି ବେୟାରଷ୍ଟୋଙ୍କ  ବିସ୍ଫୋରକ ଇନିଂସ ବଳରେ ୧୮.୩ ଓଭରରେ ୫ ୱିକେଟ ହରାଇ ସନ୍‌ରାଇଜର୍ସ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲା। ସନ୍‌ରାଇଜର୍ସ ୪ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ୩ୟ ବିଜୟ ପରେ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲ୍‌ର ଶୀର୍ଷକୁ ପେରିପାରିଛି। ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍‌ସ ୫ମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ୩ୟ ପରାଜୟ ବରଣ କରିଛି।

ଦୁଇ ଓପ୍ନର ପୃଥ୍ୱୀ ଶ’ ଓ ଶିଖର ଧୱନ୍ କ୍ରମାଗତ ଫେଲ୍ ମାରିଛନ୍ତି। ପୃଥ୍ୱୀ ମାତ୍ର ୧୧ ରନ୍ କରିଥିବା ବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାରଙ୍କ ବଲରେ କ୍ଲିନ୍ ବୋଲ୍ଡ ହୋଇଥିଲେ। ଲଗାତାର ଖରାପ ଫର୍ମରେ ଥିବା ଧୱନ୍ (୧୨)ଙ୍କୁ ନବି ପ୍ୟାଭିଲିୟନ୍ ପଠାଇଥିଲେ। ୱିକେଟକିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଋଷଭ ପନ୍ତ (୫), ରାହୁଲ ତେୱାତିଆ (୫) ଓ କଲିନ୍ ଇନଗ୍ରାମ (୫) ମଧ୍ୟ ନିରାଶ କରି ଶସ୍ତାରେ ଆଉଟ୍  ହୋଇଥିଲେ।
ପଢନ୍ତୁ: ଆଇପିଏଲ ୧୨: ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ୩୭ ରନରେ ବିଜୟୀ

Related posts

ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଭାରତ

ENO Beuro

ଓଡ଼ିଆ ଧାବିକା ଦୂତୀ ଚାନ୍ଦଙ୍କ ପୁଣି ଏକ ଜାତୀୟ ରେକର୍ଡ:୧୦୦ ମିଟର ଦୌଡ଼ରେ ନିଜ ରେକର୍ଡକୁ ନିଜେ ଭାଙ୍ଗିଲେ

ENO Beuro

ଆଇପିଏଲରେ ରୋମାଞ୍ଚକ ଲଢ଼େଇ

Ratnamani Moharana

Leave a Comment