SPORTS

ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟ ଦଳରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା : ସୁରେଶ ରୈନା

ସୁରେଶ ରୈନାଙ୍କ ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ

ସୁରେଶ ରୈନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟ ଦଳରୁ ତାଙ୍କୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା । ଦଳରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିବା କାରଣ ଜାଣି ମୁଁ ବହୁତ ମର୍ମାହତ ଥିଲି । ମାତ୍ର ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ଟି-୨୦ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ମିଳିଥିବା ସୁଯୋଗରୁ ଭରପୁର ଫାଇଦା ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି। ସୁରେଶ ରୈନା  କହିଛନ୍ତି ଯେ  ମୁଁ ଦୁଃଖିତ ଥିଲି କାରଣ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ଦଳରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା  ମାତ୍ର ଏବେ ମୁଁ ଏ ଟେଷ୍ଟରେ ପାସ୍ କରିଛି ଏବଂ ଫିଟ୍ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।

ରୈନା କହିଛନ୍ତି ମୋ ଭିତରେ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ କ୍ରିକେଟ୍  ବାକି ରହିଛି ଏବଂ ମୋତେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି-୨୦ ସିରିଜରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏତେ ମାସର କଡ଼ା ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ  ମଧ୍ୟରେ ଭାରତ ପାଇଁ ଖେଳିବାର  ଇଚ୍ଛା ଆହୁରି ମଜଭୁତ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ଟି-୨୦ ସ୍ପେଶାଲିଷ୍ଟ କୁହାଯାଉଥିବା ଏହି ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ମୋତେ ଭାରତ ପାଇଁ ଯେତିକି ଲମ୍ବା ସମୟ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଖେଳିବାର ଅଛି ।

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ମୋତେ ୨୦୧୯ ବିଶ୍ଵକପ ଖେଳିବାର ଅଛି, କାରଣ ମୁଁ ଜାଣିଛି ଇଂଲଣ୍ଡରେ ମୁଁ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲି । ଏହି ୩୧ ବର୍ଷୀୟ କ୍ରିକେଟର ୨୨୩ଟି ଦିନିକିଆ ଏବଂ ୬୫ଟି ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଛନ୍ତି।  ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ ସିଜିନରେ ରୈନା ନିଜର ପୁରୁଣା ଦଳ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ।

ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟ ଦଳରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା : ସୁରେଶ ରୈନା suresh raina

ପଢନ୍ତୁ ;

ପେଟ ବଢିବାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ପ୍ରତିଦିନ ପିଅନ୍ତୁ ଏହି ଜୁସ

Related posts

ସାଇନା ନେହ୍ଵାଲ ହେଲେ ଚମ୍ପିୟାନ, ପ୍ରଣୟ ପ୍ରଥମ ଥର ଲାଗି ଜାତୀୟ ବିଜେତା

Krishna Kumar Manoj

ବିଜୟ ହଜାରେ ଟ୍ରଫି: ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଓଡିଶା ହାସଲ କରିଛି ଦ୍ୱିତୀୟ ବିଜୟ

Krishna Kumar Manoj

ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୬ ୱିକେଟରେ ହରାଇଲା କିଙ୍ଗ୍‌ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ!

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More