Entertainment

ଇସ୍ରାଏଲରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏହି ସିନେମା

ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଲେଖକ -ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତରୁଣ ମନସୁଖାନୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଡ୍ରାଇଭ୍‌’ ଏବେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଲାଗି ଯୋଡ଼ି ହୋଇ ଆସିବେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଓ ଜ୍ୟାକଲିନ୍‌ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ୍‌ ।ସୁଶାନ୍ତ ‘କାଇ ପୋଚେ’ ଠୁଁ ଆରମ୍ଭ କରି ‘କେଦାରନାଥ’ ଯାଏଁ ବେଶ୍‌ କେତୋଟି ସିନେମାରେ ଲିଡ ରୋଲ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ସେ ପରିଣୀତ ଚୋପ୍ରାଙ୍କଠୁଁ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଯାଏଁ ବେଶ୍‌ କେତେକ ବଲିଉଡ ନାୟିକାଙ୍କ ସହ ଅନ୍‌ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ରୋମାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି ମଧ୍ୟ । ହେଲେ ‘ଡ୍ରାଇଭ୍‌’ ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତ ଜାକଲିନ୍‌ଙ୍କ ସହ ପରଦାରେ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇ ନ ଥିଲେ ।

ଏବେ ‘ଡ୍ରାଇଭ୍‌’ ସିନେମା ସଂପର୍କରେ ଆଉ ଏକ ତଥ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି ,

ତାହା ହେଲାଯେ ଏହାକୁ ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ରିଲିଜ୍‌ କରାଯିବ । ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ପକ୍ଷରୁ ଅପୂର୍ବ ମେହେତା ସଂପର୍କରେ ସୂଚନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ ଏକ ଛୋଟ ଦେଶ, ଯେଉଁଠି ସାଧାରଣତଃ ଫିଲ୍ମ ଟେଲିଭିଜନରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥାଏ । କିନ୍ତୁ ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ‘ଡ୍ରାଇଭ୍‌’କୁ ସିନେମା ହଲ୍‌ରେ ରିଲିଜ୍‌ କରିବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛି।

‘ ଡ୍ରାଇଭ୍‌’ ରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ବିକ୍ରମଜିତ୍‌ ବିର୍କି ଓ ଜାକଲିନ ସପନା ପାବି ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । କୁହାଯାଇଛି ଯେ ନିର୍ମାତା କରଣ ଜୋହର ‘ଡ୍ରାଇଭ’ ସିରିଜ୍‌ର ଅନ୍ୟୁନ ତିନିଟି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବାର ଯୋଜନା ରଖିଛନ୍ତି । ‘ ଡ୍ରାଇଭ’ ସିରିଜ୍‌ର ଏହି ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ରୋମାନ୍ସ ଓ ଆକ୍ସନରେ ଭରପୂର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଅଙ୍ଗୁର ରସ ନିୟମିତ ସେବନ କରିବାରେ କେତେକ ସମସ୍ୟାରୁ ମିଳିଥାଏ ମୁକ୍ତି ! ଜାଣନ୍ତୁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ

Related posts

ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଆସିବେ ଜର୍ମାନୀ ନାୟିକା

ENO Beuro

ବ୍ୟୟବହୁଳ ସିନେମା ‘ରାମାୟଣ’ ଆରମ୍ଭ ହେବ, ଏହାର ବଜେଟ୍‌ ୫୦୦ କୋଟି

ENO Beuro

‘ବ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌’ର ସିକ୍ୱେଲ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ସୁପରହିଟ ଯୋଡି

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More