• Home
  • Bollywood
  • ତାପସୀ ପାନୁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଛବି “ଜୁଡଓ୍ଵା-୨” ପାଇଁ
Bollywood

ତାପସୀ ପାନୁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଛବି “ଜୁଡଓ୍ଵା-୨” ପାଇଁ

‘ପିଙ୍କ’ ଓ ‘ନାମ୍‌ ଶବାନା’ ଭଳି ଦମଦାର ଚଳଚିତ୍ର ରେ ତାଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିପାଦନ କରିଥିବା ତାପସୀ ପାନୁ ଏବେ ଅଧିକ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ହିନ୍ଦୀ ଛବି ‘ଜୁଡଓ୍ଵା-୨’ ପାଇଁ।  ସେ ଏଥିରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଲାଗି ବରୁଣ ଧଓ୍ଵନଙ୍କ ସହ କାମ କରୁଛନ୍ତି।

ଡେଭିଡ୍‌ ଧଓ୍ଵନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ସିନେମା ଟି ଲାଗି ତାପସୀ ବହୁତ ଆଶାବାଦି ଅଛନ୍ତି। କାରଣ ସେ ପୁଣି ଥରେ ଡେଭିଡ୍‌ ଧଓ୍ଵନଙ୍କ ସହ କମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଜିଏକି ତାପସୀ ଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସିନେମା ଚାଷମେ ବଦୂର ର ନିର୍ଦେଶକ।

ଏହି ସିନେମାରେ ସଲମାନ୍‌ ଖାନ୍‌ ଏକ ଗେଷ୍ଟ୍ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିବାର ଜାଣିବାପରେ ସବୁଠୁ ବେଶୀ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇପଡ଼ିଛନ୍ତି ତାପସୀ ପାନୁ।   କାରଣ ସଲମାନ୍‌ ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ସବୁଠୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦର ନାୟକ। ତାଙ୍କ ସହ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ସେଆର୍‌ କରିବାର ଅଭିଳାଷ ରହିଛି ଯାହା ତାଙ୍କର ‘ଜୁଡଓ୍ଵା-୨’ ଜରିଆରେ ପୂରଣ ହେବ ବୋଲି ତାପସୀ ଭାବୁଛନ୍ତି। ଏଥିଲାଗି ସେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ସୁଟିଂର ତାରିଖକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

ତାପସୀ ପାନୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ଥର ଲାଗି ବରୁଣ ଧଓ୍ଵନଙ୍କ ସହ କମ କରିବା ଲାଗି ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି। ଆଉ ଏ ଦିଗରେ ନିଜ ଚରିତ୍ରକୁ କିଭଳି ଭାବେ ତୁଲେଇବେ ସେଥିପାଇଁ ନିଜର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ମଧ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି।

 

ତାପସୀ ପାନୁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଛବି "ଜୁଡଓ୍ଵା-୨" ପାଇଁ  ତାପସୀ ପାନୁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଛବି “ଜୁଡଓ୍ଵା-୨” ପାଇଁ

Related posts

Trailer And Poster Of The Forthcoming Film 2016 The End Released

Krishna Kumar Manoj

Actress Jacqueline Fernandez Announced As The brand ambassador For Delhi Dynamos

Krishna Kumar Manoj

Know The Reason, Why Rajkumar Rao Will Not Shoot For Fanney Khan

Krishna Kumar Manoj

4 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More