Entertainment

ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ରିଲିଜ ହେଲା ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ‘ସରକାର’

sarkar

ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ଶୁକ୍ରବାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ‘ସରକାର’। ଅନ୍ୟପଟେ ‘ସରକାର’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏ ଆର୍‌ ମୁରୁଗାଦୋସ୍‌ ଆଗୁଆ ଜାମିନ୍‌ ଲାଗି ନ୍ୟାୟାଳୟର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ସେ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ ‘ଗଜିନୀ’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଗତକାଲି ରାତିରେ ଏ ଆର୍‌ ମୁରୁଗାଦୋସ୍‌ଙ୍କ ଘରକୁ ପୁଲିସ୍‌ ଆସିଥିଲା ମାତ୍ର ସେ ଘରେ ନଥିବା ହେତୁ ଫେରିଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ବିଚଳିତ ହୋଇ ‘ସରକାର’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏ ଆର୍‌ ମୁରୁଗାଦୋସ୍‌ ଆଗୁଆ ଜାମିନ୍‌ ଲାଗି ନ୍ୟାୟାଳୟର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି।

sarkar

‘ସରକାର’ ଫିଲ୍ମରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ଜୟଲଲିତା ରଖାଯାଇଥିବାରୁ ଏହି ବିବାଦ ସୁର୍ଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ତା’ଛଡ଼ା ସେଥିରେ କେତେକ ଆପତ୍ତିଜନକ ସଂଳାପ ଥିବା ବି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଏହାକୁ ନେଇ ଏ ଆଇ ଡି ଏମ୍‌ କେ ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଉଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏ ଆର୍‌ ମୁରୁଗାଦୋସ୍‌ ଆଗୁଆ ଜାମିନ୍‌ ଲାଗି ନିବେଦନ କରିସାରିଛନ୍ତି। ନଭେମ୍ବର ୨୭ ପର୍ୟାନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ ନକରିବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ପୋଲିସକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ; ସହିଦ ଅଚ୍ୟୁତାନନ୍ଦଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କଲେ ମୋଦି,କହିଲେ କଂଗ୍ରେସ ପାଇଁ ମାଓବାଦୀ ହେଉଛନ୍ତି ବିପ୍ଳବୀ

Related posts

ପୁଣି ବାପା ହେବେ ଶାହିଦ କପୁର

ENO Beuro

ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସମସ୍ତ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ଉପରେ ରୋକ୍‌ ଲଗାଇଲେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ

ENO Beuro

ଆଇପିଏଲର ଉଦଘାଟନୀ ଉତ୍ସବରେ ପରଫର୍ମ କରିବେ ରଣବୀର ସିଂ

ENO Beuro

Leave a Comment