News

ଆନନ୍ଦ ବଜାରରେ ଟଙ୍କ ତୋରାଣି ଓ ରାବିଡ଼ି ବିକ୍ରି ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପରେ କଡା କଟକଣା

ଶ୍ରୀ ମନ୍ଦିରର ପରିସରକୁ ସଜାଡିବା ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନର କଡା ବ୍ୟବସ୍ଥା । ଏହି କିଛିଦିନ ହେଲାଣି କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ଏହି ବ୍ୟବସ୍ଥା ସବୁ ଚାଲିଛି । ବର୍ତମାନ ଆନଦ ବଜାରରେ ଟଙ୍କ ତୋରାଣି ଓ ରାବିଡ଼ି ବିକ୍ରି ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପରେ କଡା କଟକଣା ଲାଗୁହେଇଛି । ରାସ୍ତାରେ ବସି ଅଭଡ଼ା ବିକ୍ରୀ ଠାରୁ ନାବାଳକ ଦ୍ୱାରା ଅଭଡ଼ା ବିକ୍ରୀ ଓ ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରସାଦ ଦେଇ ଦକ୍ଷିଣା ମାଗୁଥିବା ମାଓଗନ୍ତାଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ କଟକଣା ଲଗାଇଛି ପ୍ରଶାସନ ।

ଏସବୁ ଘଟଣା ଗତକାଲି (୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବର) ଠାରୁ ଲାଗୁ କରାଯାଇଛି । ମହାସୁଆରଙ୍କ ଅଭଡ଼ା ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଭକ୍ତଙ୍କୁ ଡାକୁଥିବା ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆନନ୍ଦ ବଜାର ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବେଶ ପାଇଁ କଟକଣା କରାଯାଇଛି ।

ଆନନ୍ଦ ବଜାରରେ ଟଙ୍କ ତୋରାଣି ବିକ୍ରି ହେବା ନେଇ କୌଣସି ବିଧି ବ୍ୟବସ୍ଥା ନାହିଁ । ଏହାକୁ ଜଣେ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ ଏହା ଏବେ ୨୦ରୁ ୨୫ ଜଣ ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି । ଆନନ୍ଦ ବଜାରରେ ଟଙ୍କ ତୋରାଣୀ ଓ ରାବିଡ଼ି ବିକ୍ରୀ ମନା ନେଇ ଶ୍ରୀ ମନ୍ଦିର କାନ୍ଥରେ ପୋଷ୍ଟର ଲାଗିଛି ।

ଆଜିଠାରୁ ଚଢଉ ଜୋରଦାର କରାଯିବ । କଟକଣା ଅବମାନନା ହେଲେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ।  ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଏଥିନେଇ ନୋଟିସ୍ ଜାରି କରାଯାଇଛି । ଆନନ୍ଦବଜାରରେ ବ୍ରାହ୍ମଣ ବେଶରେ ବୁଲି ମାଗୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ କଟକଣା ଜାରି କରାଯାଇଛି । 

ଆନନ୍ଦ ବଜାରରେ ଟଙ୍କ ତୋରାଣି ଓ ରାବିଡ଼ି ବିକ୍ରି ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପରେ କଡା କଟକଣା

ପଢନ୍ତୁ ଗୁରଗାଁଓ ର ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ର ପ୍ରଡ୍ୟୁମ୍ନ ଠାକୁର ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ ।

Related posts

ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଏନଆରସି ଚୂଡାନ୍ତ ଚିଠା ତାଲିକା:ଆସାମରେ ୪୦ ଲକ୍ଷ ବେଆଇନ ନାଗରିକ

ENO Beuro

ଜେଲରେ ଅସୁସ୍ଥ ହେଲେ ନୱାଜ ସରିଫ

ENO Beuro

ରୁଚି ଫ୍ରୋଜିଟ୍‌ ର ଚତୁର୍ଥ ଆଉଟ୍‌ଲେଟ୍‌ ମଧୁପାଟଣା ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳଠାରେ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଛି

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More