POLITICALS

କଂଗ୍ରେସର ପରାଜୟ ପାଇଁ ପୁତ୍ର ପ୍ରେମ ଦାୟୀ

Kk

ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଦଳର ଶୋଚନୀୟ ପରାଜୟ ପରେ କଂଗ୍ରେସ  ନେତାଙ୍କ ଉପରେ ଜୋରଦାର ବର୍ଷିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ଅଧକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ । ବିଶେଷ କରି ନିର୍ବାଚନରେ କିଛି ନେତାଙ୍କ ପୁତ୍ରମୋହକୁ କଂଗ୍ରେସ ପରାଜୟର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। କିଛି ନେତା ନିର୍ବାଚନରେ ନିଜ ପୁଅ ପାଇଁ ଟିକେଟ  ଯୋଗାଡ କରିବା ଘଟଣାକୁ ରାହୁଲ ଆଦୌ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିନଥିଲେ। ଦିଲ୍ଲୀରେ ଆକ୍ସନ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଓଡ଼ିଶାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ରିଆକ୍ସନ । ପୁତ୍ରମୋହ ନେଇ ରାହୁଲ ବରିଷ୍ଠ ନେତାମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିଥିବା ବେଳେ ଏପଟେ ପିସିସି ଭିତରେ ବି ପୁତ୍ରମୋହ ଉପାଖ୍ୟାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

 

 

ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ  ଓ ପୁଅ ନଭଜ୍ୟୋତି  ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ସିଧାସିଧା ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିବା ସହ ଓଡ଼ିଶାରେ କଂଗ୍ରେସର ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପାଇଁ ସେମାନେ ବି ଅନେକାଂଶରେ ଦାୟୀ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଜୟପୁର ବିଧାୟକ ତାରା ପ୍ରସାଦ ବାହିନୀପତି ।ତେବେ ବିରୋଧୀ ଦଳ ନେତା ନରସିଂହ ମିଶ୍ର  କିନ୍ତୁ ମାପିଚୁପି ଉତ୍ତର ରଖିଛନ୍ତି । ନିଜ ପୁଅ ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରଶ୍ନ ହେବା ପରେ ସ୍ବର ନରମ କରିଛନ୍ତି । ଗତ ତିନିଟି ନିର୍ବାଚନରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଦଳ ପାଇଁ କାମ କରିଛି । ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଟିକେଟ୍ ମିଳିବାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ନରସିଂହ ।

ପଢନ୍ତୁ: ଦାମ ରାଉତ ନୁହେଁ , ବାପାଙ୍କଠୁ ପରାମର୍ଶ ନେବି: ସମ୍ବିତ ରାଉତ

Related posts

ଏମଏସଏମଇରେ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ନୀତିନ ଗଡକରୀ ଓ ରାଷ୍ଟ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଷଡଙ୍ଗୀଙ୍କ ଦାଇତ୍ଵ ଗ୍ରହଣ

Ratnamani Moharana

ଜେ ପି ନଡ୍ଡା କିମ୍ବା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ବିଜେପିର ନୂତନ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ

Ratnamani Moharana

ବିଜେପିର ଦଳୀୟ କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ: ଅଫିସ ଆସନି, ଭିଡ କରନି

Ratnamani Moharana

Leave a Comment