News

ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ମନ୍ଦିର ପୂଜକ ଗିରଫ

ହରିୟାଣାର ଫତେହାବାଦ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୋହାନା ସହରରେ ଥିବା ବାଲକ୍‌ନାଥ ମନ୍ଦିରର ଜଣେ ୬୦ ବର୍ଷୀୟ ପୂଜକ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି। ୧୨୦ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ତାଙ୍କ ନାଁ ବାବା ଅମରପୁରୀ (୬୦)। ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ସେ ‘ବିଲ୍ଲୁ’ ନାଁରେ ଜଣାଶୁଣା।

ଏ ନେଇ ଡିଏସ୍‌ପି ଯୋଗିନ୍ଦ୍‌ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରଥମେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ସୂତ୍ରରୁ ପୋଲିସକୁ ଖବର ମିଳିଥିଲା। ପରେ ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଉକ୍ତ ପୂଜକ ବଳାତ୍କାର କରୁଥିବାର ଅନେକ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ ଘୂରିବୁଲୁଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା। ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ପୂଜକଙ୍କ ସହ ଜଡ଼ିତ ବିଭିନ୍ନ ସନ୍ଦେହଜନକ ଲେଖା ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି।

ବାବା ଅମରପୁରୀ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରି ଫସାଇ ଦିଆଯାଇଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି। ପୁଲିସ୍ ଏନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ଓ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି। ଉକ୍ତ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ଗୁଡ଼ିକୁ ପୁଲିସ୍ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି।

ପଢନ୍ତୁ; ବର୍ଷା ପାଇଁ ବାତିଲ ହେଲା ପରୀକ୍ଷା

Related posts

ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କୃଷି ବିକାଶ ଯୋଜନା:୨୬୬ କୋଟିର ୨୯ଟି କୃଷି ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ମଞ୍ଜୁରି

ENO Beuro

ସାତ ଦିନିଆ ଭାରତ ଗସ୍ତରେ କାନାଡ଼ା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ : ସପରିବାରଙ୍କ ସହ ପରିଦର୍ଶନ କଲେ ତାଜମହଲ

ENO Beuro

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଉଷଠି ଯୋଗିନୀ ପୀଠରେ ସାଂସ୍କୃତିକ ମହୋତ୍ସବ ପାଇଁ ଧାର୍ଯ୍ୟ ହେଲା ସମୟ

ENO Beuro

Leave a Comment