• Home
  • News
  • ମୋଦିଙ୍କ ସମାବେଶରେ ଭାଙ୍ଗିଲା ତମ୍ବୁ ,୪୦ ଆହତ
News

ମୋଦିଙ୍କ ସମାବେଶରେ ଭାଙ୍ଗିଲା ତମ୍ବୁ ,୪୦ ଆହତ

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସଭାବେଳେ ଭୁଶୁଡିଲା ତମ୍ବୁ। ଏଥିରେ ୪୦ ଜଣ ଅାହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମିଦନାପୁରରେ ଅାଜି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସଭାର ଅାୟୋଜନ ହୋଇଥିଲା। ସଭା ଚାଲିଥିବାବେଳେ ଟେଣ୍ଟଟି ଭୁଶୁଡି ପଡିଥିଲା। ଏଥିରେ ୪୦ ଜଣ ଅାହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସମସ୍ତ ଅାହତଙ୍କୁ ମିଦନାପୁରରେ ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ମେଡିକାଲ ଯାଇ ଅାହତଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି।

ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ମୋଦି ସମ୍ବୋଧିତ କରୁଥିବାବେଳେ ଘଟିଥିଲା । ଅନେକ ଲୋକ ମଂଚ ଉପରକୁ ଉଠିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବାବେଳେ ମୋଦି ମନା କରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କୁ ମଂଚ ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇ ଯିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେତୁ ଟେଣ୍ଟ୍‌ଟି ଭୁଶୁଡ଼ି ପଡ଼ିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ତେବେ ଏଭଳି ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସଂଖ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକ ସଭାସ୍ଥଳ ଛାଡ଼ି ନଥିବାରୁ ମୋଦୀ ଏହାର ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ମୁଁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଦେଖୁଛି। କେହି ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ କି ଟେଣ୍ଟ୍‌ ଭୁଶୁଡ଼ି ପଡ଼ିବା ଫଳରେ ସଭା ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିବ ଏବଂ ଏତେସଂଖ୍ୟାରେ ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ସମସ୍ତ ଆହତଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ଦିଆଯିବ ବୋଲି ଟ୍ଵିଟ୍‌ କରି କହିଛନ୍ତି।

ମୋଦିଙ୍କ ସମାବେଶରେ ଭାଙ୍ଗିଲା ତମ୍ବୁ ,୪୦ ଆହତ ମୋଦିଙ୍କ ସମାବେଶରେ ଭାଙ୍ଗିଲା ତମ୍ବୁ ,୪୦ ଆହତ tent

ପଢନ୍ତୁ;ଶଶି ଥରୁରଙ୍କ ଅଫିସରେ ଭଙ୍ଗାରୁଜା

Related posts

ପେଟ୍ରୋଲ–ଡିଜେଲ ଦର ଆକାଶ ଛୁଆଁ : ୭୫ ଟପିଲାଣି ପେଟ୍ରୋଲ ଦର !

Krishna Kumar Manoj

ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ମହିଳା ବାଇକ ରାଲି

Krishna Kumar Manoj

ଆଜି ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ନୂଆ ରାଜ୍ୟପାଳ ପ୍ରଫେସର ଗଣେଶୀ ଲାଲ !

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More