LIFESTYLE

ଜାଣନ୍ତୁ ଗରମ ଦିନରେ କେଉଁ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଲେ ଆରମ ମିଳିଥାଏ

ଏବେଠୁ ଗରମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଗଲାଣି । ଗରମ ଦିନରେ କେଉଁ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବେ ସେ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଗରମ ଦିନେ କେଉଁ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ । ଗରମ ଦିନରେ ସୂତା ବସ୍ତ୍ର ପିନ୍ଧିଲେ ଆରମ ମିଳି ଥାଏ । ଗରମ ଦିନରେ କେତୋଟି ବିଶେଷ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ଯୁବତୀ ତଥା ମହିଳାମାନେ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ ।

କେଉଁ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବେ ଜାଣନ୍ତୁ :-

  • ନୀଳ ରଙ୍ଗ ,ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେଲା ଗରମ ଦିନେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି ନୀଳ ରଙ୍ଗର ସାଲୱାର କମିଜ୍ ଓ ଶାଢୀ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ ରଙ୍ଗ ।
  • ହଳଦି ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ମଧ୍ୟ ଶରୀରକୁ ଥଣ୍ଡା ରଖେ । ତେଣୁ ଏହି ରଙ୍ଗର ଟି-ସାର୍ଟ,ଟପ୍ ,କମିଜ, କୁର୍ତ୍ତା ସବୁକିଛି ପିନ୍ଧିଲେ ଷ୍ଟାଇଲିଶ୍ ଲାଗିଥାଏ ।
  • ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ବିଭିନ୍ନ ଡିଜାଇନର ପୋଷାକ ବଜାରରେ ସବୁ ସମୟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଥାଏ । ଗରମ ଦିନେ ଏହି ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ,ବ୍ୟାଗ କିମ୍ବା ଜୋତା ପିନ୍ଧିଲେ ଶରୀରକୁ ଥଣ୍ଡା ରଖେ ।
  • ଈଷତ୍ ଗୋଲାପୀ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପାଇଁ ଏକ ଚମତ୍କାର ରଙ୍ଗ । ଏଣୁ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଦିନରେ ଏହିସବୁ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପରିଧାନ କଲେ , ଆପଣ ନିଜକୁ ଆରାମ ମନେକରିବେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଦୁବାଇ ଛାଡି ପାରିବେନି ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବୋନି କପୁର , ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ

 

Related posts

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ କାହିଁକି ହୋଇଥାଏ ?

ENO Beuro

କଞ୍ଚା ଆମ୍ବ ଖାଇବାଦ୍ଵାରା କଣ ଫାଇଦା ମିଳିଥାଏ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା!

ENO Beuro

ହଜମ କ୍ରିୟା ଓ ମଳକଣ୍ଟକରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଜାଣନ୍ତୁ ଏକ ସହଜ ଯୋଗାସନ ବିଷୟରେ

ENO Beuro

Leave a Comment