LIFESTYLE

କେଉଁ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖିଲେ ଅନ୍ୟ କାହା ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ନାହିଁ ଜାଣନ୍ତୁ ?  

ସବୁ ବ୍ୟକ୍ତି ଶୋଇବା ସମୟରେ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କିଛି ସ୍ୱପ୍ନ ଏମିତି ଥାଏ ଯାହା ଆମକୁ ଅନ୍ୟ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । କାରଣ ସବୁ ସ୍ୱପ୍ନର କିଛି ନା କିଛି ମହତ୍ଵ ରହିଛି । କିଛି ସ୍ୱପ୍ନ ଏମିତି ଥାଏ ଯାହା ଆମର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ବି ମନେ ରହେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖିଲେ ଅନ୍ୟ କାହା ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ନାହିଁ ?

ଏହି ସ୍ଵପ୍ନ ଅନ୍ୟ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ :-

ମୃତ୍ୟୁ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସ୍ୱପ୍ନ :- ଅନେକ ସମୟରେ ଆମେ ନିଜର କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କାହାର ମୃତ୍ୟୁ କାଳୀନ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଥାଉ । ଏମିତି ସ୍ୱପ୍ନ ବିଷୟରେ କାହାକୁ କହିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ଓ ଡରିବା ମଧ୍ୟ ଉଚିତ ନୁହେଁ କାରଣ ଏମିତି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଥାଏ ।

ମାଛ ଦେଖିବା:- ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ ମାଛ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ତେବେ ଏହି ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖିଲେ କାହା ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ନାହିଁ ।

ପାଚିଲା ଫଳ :- ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ କେହି ପାଚିଲା ଫଳ ଖାଉଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତାର ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ ।

ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖିବା :-  ଯଦି ଆପଣ ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । କିନ୍ତୁ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ବିଷୟରେ ଅନ୍ୟ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

କଳା ଶିଶୁକୁ ଗୋରା କରିବା ପାଇଁ ପଥରରେ ରଗଡିଲା ମା’

Related posts

ଘରେଇ ଉପଚାରରେ କିଡନୀ ଷ୍ଟୋନ ଦୂର କରିବାକୁ ଚହ୍ନୁଛନ୍ତି କି ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ଖାଇଲେ ଏହି ରୋଗ ଦୂର ହୋଇଥାଏ

ENO Beuro

କେବଳ ସୁନ୍ଦରତା ନୁହେଁ ମୋଟାପଣକୁ ମଧ୍ୟ କମ କରିଥାଏ ଘି କୁଆଁରୀ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ସମ୍ପର୍କରେ

ENO Beuro

କେଉଁ ଖାଦ୍ୟ ସହ କେଉଁ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟପ୍ରଦ ହୋଇଥାଏ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment