VASTU

କେଉଁ ରାଶିର ଝିଅ ପୁଅଙ୍କୁ ବେଶୀ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ ? 

ସାଧାରଣତଃ ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ଦେଖି ପୁଅମାନେ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥାଆନ୍ତି । କୁହାଯାଏ ପ୍ରେମ ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିର ସଂପର୍କ ଥାଏ । ଯେଉଁ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ପୁଅ ନିଜ ଆୟତରୁ ବାହାରି ଝିଅର ପ୍ରେମରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପଡି ଯାଇଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଜାଣିବା କେଉଁ  ରାଶିର ଝିଅ ପୁଅଙ୍କୁ ବେଶୀ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାନ୍ତି ।

କେଉଁ ରାଶିର ଝିଅ ପୁଅଙ୍କୁ ବେଶୀ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାନ୍ତି :-

ବୃଷ ରାଶି :- ଏହି ରାଶି ଝିଅ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ଥାଏ । ଯାହା ପ୍ରତି ପୁଅ ବେଶୀ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ବୃଷ ରାଶିର ଝିଅଙ୍କ କଥାରେ ପୁଅ ମାନେ ଚାଲନ୍ତି କାରଣ ଏଇ ଝିଅ ମାନେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପୁଅଙ୍କୁ ବଶ କରି ଦିଅନ୍ତି ।

ମିଥୁନ ରାଶି :- ମିଥୁନ ରାଶିର ଝିଅ ସାଧାରଣତଃ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାନ୍ତି । ସୁନ୍ଦର ହେବା ସହିତ ନିଜର ଭଲ ସ୍ୱଭାବ ଓ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି କୁ ଅନ୍ୟ ଆଗରେ ଦେଖାଇ ଥାଆନ୍ତି । ତେଣୁ ଏମାନେ ପୁଅଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରେମରେ ବଶ କରି ଦିଅନ୍ତି ।

ବିଛା ରାଶି :- ବିଛା ରାଶି ଝିଅ ନିଜ ମିଠା ମିଠା କଥାରେ ଅନ୍ୟକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ଝିଅ ସବୁବେଳେ ଖୁସିରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏମାନେ କିଛି କଥାକୁ ପଛରେ କିମ୍ବା ଲୁଚେଇ କୁହନ୍ତି ନାହିଁ । ଏହି ଗୁଣ ଯୋଗୁ ପାଇଁ ପୁଅ ମାନେ ପ୍ରେମରେ ସହଜରେ ପଡ଼ି ଯାଆନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ ବନ୍ଦ କଲେ ଫରହାନ ଅଖତର , ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ ?

Related posts

ଏହିସବୁ ଜିନିଷ ହାତରୁ ଖସିବା ଦେଇଥାଏ ଅଶୁଭ ସଂଙ୍କେତ, ଜାଣି ରୁହନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ

Ratnamani Moharana

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହି ୩ଟି କାମରେ ଲାଜ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

ENO Beuro

ଶୋଇଲା ବେଳେ ତକିଆ ତଳେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ,ଚମକିବ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment