VASTU

ଏହି ସବୁ ଲକ୍ଷଣରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଘରେ ବାସ୍ତୁଦୋଷ ଅଛି 

ଏମିତି କିଛି କାରଣ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି ଯେଉଁ କାରଣ କିମ୍ବା ଲକ୍ଷଣ କହେ ଘରେ ବାସ୍ତୁଦୋଷ ଅଛି ଯାହା କାରଣରୁ ଧନର ଅଭାବ ଦେଖାଯାଉଛି । ଯାହାକୁ ଆପଣ ଅଣଦେଖା କଲେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡି ପାରିବେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ସବୁ ଲକ୍ଷଣରୁ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ କି ଘରେ ବାସ୍ତୁଦୋଷ ଅଛି ବୋଲି?

ଘରେ ବାସ୍ତୁଦୋଷ ଅଛି ଏହି ସବୁ ଲକ୍ଷଣରୁ ଜାଣନ୍ତୁ :-

  • ଘରର ଛାତରୁ ଅଳିଆ ଏବଂ ଅପରିଷ୍କାର ନିୟମିତ ସଫା କରନ୍ତୁ କାରଣ ବସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହା ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ଦେଇଥାଏ ।
  • ଘରର କାନ୍ଥରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହେବା ମଧ୍ୟ ବସ୍ତୁ ସହିତ ଗଭୀର ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ରହିଛି । ଯଦି ଘରେ ଏମିତି ହୁଏ ତେବେ ଘରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

home

  • ଯଦି ବିନା କାରଣରୁ ଘରେ ଆଇନା କିମ୍ବା ଝରକା ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି ତେବେ ମାନନ୍ତୁ ଏହା ବାସ୍ତୁଦୋଷ କାରଣରୁ ହୋଇଥାଏ । ଶୀଘ୍ର ଏହି ନକରାତ୍ମକ ଉର୍ଜା ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବା ଆଇନା କିମ୍ବା ଝରକାକୁ ହଟାଇ ଦିଅନ୍ତୁ ।
  • ଘରେ ପ୍ରତିଦିନ ପୂଜା ପାଠ କରନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ବାସ୍ତୁଦୋଷ ଦୋଷ କଟିଥାଏ ।

ପଢନ୍ତୁ ; ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମରେରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ଆକାଶ

  

Related posts

ହାତରେ ସୂତ୍ର ବାନ୍ଧିବା ଦ୍ଵାରା ମିଳିଥାଏ ଏହି ସବୁ ଫାଇଦା ! ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

ନୀଳ ରଙ୍ଗରେ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ପୋଷାକ ଚମକି ନଥାଏ ,ଏହାମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ବଦଳାଇ ଥାଏ, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ?

ENO Beuro

ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଘର ଦୁଆର ମୁହଁରେ ଟାଙ୍ଗନ୍ତୁ ଆମ୍ବପତ୍ର,ଦୂର ହେବ ଅନେକ ସମସ୍ୟା

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment