• Home
  • ASTRO
  • VASTU
  • ଘରେ କେଉଁ ସବୁ ଜିନିଷ ରଖିଲେ ଦାରିଦ୍ରତା ବଢେ? ଜାଣନ୍ତୁ
VASTU

ଘରେ କେଉଁ ସବୁ ଜିନିଷ ରଖିଲେ ଦାରିଦ୍ରତା ବଢେ? ଜାଣନ୍ତୁ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରର ବହୁତ କଥା ଆମେ ଅବିଶ୍ୱାସ କରୁ । ପୂର୍ବରୁ ବର୍ଣ୍ଣିତ ଏଇ ପୁରାଣ ଶାସ୍ତ୍ର କଥା ମାନି ଚଳିଲେ ଆମର ମଙ୍ଗଳ ହେଇଥାଏ । ଘର ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯିବା ପାଇଁ ଆମେ ଅନେକ ଜିନିଷ ଏଠିସେଠି ରଖିଥାଉ । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି କିଛି ଜିନିଷ ଆମେ ଭୁଲରେ ବ୍ୟବହାର କରିଥାଉ ।  ଯେଉଁ ଜିନିଷ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଅପ୍ରିୟ ଥାଏ, ତେଣୁ ଆମର ଧନ ହାନି ହେବା ସହିତ ଆମର ଦାରିଦ୍ରତା ବଢିଥାଏ ।

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଟିପ୍ସ

ଭଙ୍ଗା କାଚ:- ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ ଭଙ୍ଗା କାଚ ଆଇନା କେବେ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ କି ଏଥିରେ ମୁହଁ ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏହା ଦ୍ୱାରା ଧନ ହାନି ହେବାର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ଏହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ଅଶୁଭ ହୋଇ ଥାଏ ଓ  ଦାରିଦ୍ରତା ବଢେ ।

ବନ୍ଧ ଘଣ୍ଟା :- ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଚାଲୁନଥିବା ଘଣ୍ଟାକୁ ଘରେ ବା ନିଜ ସାମ୍ନାରେ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆପଣ କେବେ ଉର୍ନତି କରି ପାରିବେ ନାହିଁ । ତେବେ ବନ୍ଧ ଘଣ୍ଟାକୁ ଦେଖି ବାହାରକୁ ଗଲେ ଆପଣଙ୍କ କାମ ସଫଳ ହୁଏ ନାହିଁ ।

ବେକାର ଜିନିଷ :- ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଖରାପ ଜିନିଷ ଅର୍ଥାତ ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷ କୁ ଏକାଠି ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଅଶୁଭ ଶକ୍ତି ବଢିଥାଏ ।ଘରେ ଅଶୁଭ ଶକ୍ତି ପ୍ରବେଶ କରି ଥାନ୍ତି । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ଘର ର ସୁଖ ଶାନ୍ତି ନଷ୍ଟ ହୋଇ ଥାଏ ଓ ଦାରିଦ୍ରତା ବଢେ ।

କଣ୍ଟା ଗଛ :- ଘରେ କଣ୍ଟା ଥିବା ଗଛ ଲଗାନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହା ଧନ ସମ୍ପତିରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇ ଥାଏ । ଏହା ଦ୍ଵାରା ଧନ ହାନି ହୁଏ । ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଘର ଉପରେ ପଡେ ନାହିଁ ।

ଜିନିଷ ଘରେ କେଉଁ ସବୁ ଜିନିଷ ରଖିଲେ ଦାରିଦ୍ରତା ବଢେ? ଜାଣନ୍ତୁ Broken mirrow

ପଢନ୍ତୁ ;

ପଦ୍ମାବତ ପରେ ଏବେ ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକାକୁ ନେଇ ଉଠିଲା ବିରୋଧର ସ୍ୱର

Related posts

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ପଶୁପକ୍ଷୀଙ୍କୁ କ’ଣ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଥାଏ?

Krishna Kumar Manoj

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଗଛ ଲଗାଇଲେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Krishna Kumar Manoj

ଠିକ ଅଛି ତ ଆପଣଙ୍କ ବେଡରୁମର ବାସ୍ତୁ ? ନଚେତ ବିଗିଡି ପରେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More