HOROSCOPES

କେଉଁ ରାଶିର ପୁଅ ପ୍ରେମରେ କେବେ ବି ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ଜାଣନ୍ତୁ?

ସବୁ ଝିଅ ଚାହାଁନ୍ତି ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଉ ବୋଲି । କିନ୍ତୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ ପୁଅମାନେ ରିଲେସନସିପରେ ରହିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ଝିଅଙ୍କ ସହ ଫ୍ଲଟ କରିଥାଆନ୍ତି । ତେବେ ଏମିତି ୪ଟି ରାଶିର ଲୋକେ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଭଲପାଇବାରେ ଖୁବ୍ ସଚ୍ଚୋଟ ହୋଇଥାଆନ୍ତି ।

ଏହି ରାଶିର ପୁଅମାନେ ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ  :-

କର୍କଟ ରାଶି :- ଏହି ରାଶିର ପୁଅଙ୍କ ଭିତରେ ଅନେକ ଭଲଗୁଣ ଲୁଚି ରହିଥାଏ । ସେ ନିଜର ପାର୍ଟନରଙ୍କ ଫିଲିଙ୍ଗ୍ସକୁ ଖୁବ୍ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥାଆନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ପୁଅମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ପ୍ରତି ଖୁବ୍ ସଚ୍ଚୋଟ ହୋଇଥାଆନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ଏମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ କେବେ ବି ଦୂରକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ।

ସିଂହ ରାଶି :-  ଏହି ରାଶିର ପୁଅମାନେ ଭଲପାଇବାର ଚରମ ସୀମାରେ ପହଁଞ୍ଚିଥାଆନ୍ତି । ଏମିତି ପୁଅ ନିଜର ପାର୍ଟନରର ଖୁସି ପାଇଁ କିଛି ବି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥାଆନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଏମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ କେବେ ହେଲେ ବି ଭଲପାଇବାରେ ଧକ୍କା ଦେଇ ନ ଥାଆନ୍ତି ।

ଧନୁ ରାଶି :-  ଏହି ରାଶିର ପୁଅ ପରଫେକ୍ଟ ହେବା ସହ ସଚ୍ଚୋଟ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଆନ୍ତି । ଏମାନେ ବାହାର ସୁନ୍ଦରତାଠାରୁ ବେଶି ଭିତରର ସୁନ୍ଦରତା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାଆନ୍ତି । ଏମାନେ ବିବାହର ବର୍ଷ ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ସେତିକି ଭଲ ପାଇବା ଦେଇଥାଆନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି :-  ଏହି ରାଶିର ପୁଅମାନେ ଖୁବ୍ ଫ୍ଲଟି ହୋଇଥାଆନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବାହାଘର ପରେ କେବଳ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ହୋଇ କରି ରହିଥାଆନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ପୁଅ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କ କଥାକୁ ଖୁବ୍ ଧ୍ୟାନର ସହ ଶୁଣିଥାଆନ୍ତି । ଆଉ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଆନ୍ତି ତାଙ୍କର ଯେମିତି କିଛି ସମସ୍ୟା ନ ହେଉ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରର କେଉଁ ଦିଗରେ ଲାଫିଙ୍ଗ ବୁଦ୍ଧ ରଖିଲେ କ’ଣ ଲାଭ ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

ENO Beuro

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ରାଶି ଅନୁସାରେ କେଉଁ କ୍ୟାରିୟର କଲେ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିଥାଏ?

ENO Beuro

ଜୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଜାଣିରଖନ୍ତୁ କେଉଁ ରଙ୍ଗର ଗାଡି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେଇଥାଏ?

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More