LIFESTYLE

କଥା କଥାରେ କାନ୍ଦୁଥିବା ଝିଅଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଥାଏ ଏହି ସବୁ ଗୁଣ !

girl

ଆପଣ ଲଖ୍ୟ କରିଥିଲେ କିଛି ଝିଅମାନେ କଥା କଥାରେ କାନ୍ଦିଥାନ୍ତି । କାରଣ ଅଧିକ କାନ୍ଦୁବା ଏହି ଝିଅମାନଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ । ଖାସ କରି ଏହି ଝିଅମାନେ ଶାନ୍ତ ଓ ଟିକେ ଲାଜୁଆ ଥାଆନ୍ତି। ବେଳେ ବେଳେ ବହୁତ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାରେ ସେମାନେ କାନ୍ଦି ପକାନ୍ତି । ଏମିତି ଝିଅମାନେ ମନରୁ କମଜୋର ନଥାନ୍ତି । ବିଜ୍ଞାନ କହେ ବେଶୀ କାନ୍ଦିଲେ ଦେହ ଭଲ ରହେ, ମନ ହାଲ୍କା ହୁଏ ଏବଂ ମସ୍ତିସ୍କ ଶାନ୍ତ ରହେ ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅଧିକ କାନ୍ଦୁଥିବା ଝିଅଙ୍କର କିଛି ବିଶେଷ ଗୁଣ ସମ୍ପର୍କରେ-

ଅଧିକ କାନ୍ଦୁଥିବା ଝିଅମାନେ ଅନ୍ୟର ମନ କଥାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିପାରନ୍ତି । ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ହସ ଖୁସିରେ ଚଳି ପାରନ୍ତି । ଏହି ଝିଅମାନେ ସର୍ବଦା ଶାନ୍ତ ସ୍ୱଭାବ ହେବା ସହିତ ଭଲ ବନ୍ଧୁଟିଏ ମଧ୍ୟ ହେଇପାରନ୍ତି।

girl

ମୁଖ୍ୟ କଥା ହେଲା ଏମାନେ କାଳ୍ପନିକ ଦୁନିଆରେ ନ ଉଡ଼ି ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଚାଲିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ସବୁବେଳେ ଏମାନେ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଓ ଅନୁଶାସନ ଜୀବନକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ।

ଅଧିକ କାନ୍ଦୁଥିବା ଝିଅମାନେ ଅନ୍ୟର ଅନୁଭବ କିମ୍ବା ମନର କଥାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିପାରନ୍ତି । ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଓ ଶାଶୁଘରେ ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ହସ ଖୁସିରେ ଚଳି ପାରନ୍ତି । ଏହି ଝିଅମାନେ ସର୍ବଦା ଶାନ୍ତ ସ୍ୱଭାବର ହେବା ସହିତ ଭଲ ବନ୍ଧୁଟିଏ ମଧ୍ୟ ହେଇପାରନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ; ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ କଞ୍ଚା ମୂଳା ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା କଣ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ? ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ଆପଣଙ୍କର ମଧୁମେହ ସମସ୍ୟା ରହିଛି କି? ତେବେ ଖାଆନ୍ତୁ ଜାମୁକୋଳି

ENO Beuro

ନିୟମିତ ପିଅନ୍ତୁ ଲାଉ ରସ,ଦୂର ହେବ ଅନେକ ସମସ୍ୟା

ENO Beuro

ବାହାଘର ସମୟରେ କେମିତି ମେକ୍‌ଅପ୍‌ ନେଲେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବେ ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro

Leave a Comment